rok szkolny 2018/2019



          25.09 - REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ - śpiewamy "Mazurka Dąbrowskiego"   

          27.10 - XXIV kwesta na Starym Cmenatrzu   

          19.10 - SUKCES W MISTRZOSTWACH ŁODZI - MALI SIŁACZE NA MATY   

          15.10 - Wycieczka klasy 2a do Konarzewa   

          11.10 - Wycieczka klas 4f i 5e do Wrocławia   

          październik - Ogólnopolska kampania - BohaterON - włącz historię   

          25.09 - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO   

          22.09 - RAJD "POŻEGNANIE LATA"   

          20.09 - Wycieczka do Nadleśnictwa w Justynowie   

          21.09 - Lekcja biologii klasy 7c w terenie - ekosystem leśny   

          17.09 - Warsztaty klasy 2a "Las w słoiku"   

          sierpień - Letnie zajęcia matematyczne - TĘCZOWA MATEMATYKA   










rok szkolny 2017/2018



          22.06. - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018   

          14.06. - Warsztaty na Łódzkim Uniwersytecie Dziecięcym   

          13.06 - II MIEJSCE W SZESNASTEJ EDYCJI WSPÓŁZAWODNICTWA "WĘDRUJ Z NAMI 100 - NOGAMI"   

          8.06. - Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ze świetlic na rabaty - świetlicowe kwiaty"   

          6.06 - ODYSEUSZE W URZĘDZIE MIASTA ŁODZI    

          czerwiec - Konkurs literacki - "I Ty mozesz zostać Andersenem ..."   

          5.06. - Teatr w szkole   

          27.05 - NASZA DRUŻYNA ODYSEI UMYSŁY MISTRZAMI ŚWIATA!   

          28.05 - Warsztaty multimedialne - PAN TABLET   

          25.05 - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY - CZYTAM, WIĘC JESTEM…   

          maj - Mamy laureatkę w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY"!   

          19.05 - PIKNIK ORIGAMI   

          18.05 - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "NAMALUJ MNIE"   

          maj - Lekcje programowania w klasie 3b i 3e   

          12.05 - RAJD ŚWISTAKI W NIZINACH   

          07.05 - Z wizytą w Muzeum Tradycji Niepodległościowych   

          maj - Nasze lektury - "Asiunia" Joanny Porazińskiej   

          24.04 - VI edycja Klubu Małego Książkomaniaka   

          21.04 - SZKOLNY FESTIWALU NAUKI I TECHNIKI   

          21.04 - XIII Konkurs Plastyczny - "Wielkanoc czas radości i nadziei"   

          19.04 - Wojewódzki Konkurs Szaradziarski "Łamigłówki Mądrej Główki"   

          16.04 - ROCZNICA ŚMIERCI ŚW. JANA PAWŁA II   

          15.04 - I MIEJSCE W ŁODZI W KONKURSIE MISTRZ KIBICOWANIA - MARATON DOZ 2018   

          15.04 - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Origami   

          13.04 - Klasa 3f uczy się kodować   

          kwiecień - Lekcje języka polskiego z zakresu Mitologii   

          11.04 - III MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA POLSKIEGO   

          11.04 - II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI   

          10.04 - WARSZTATY PLASTYCZNE DLA NAUCZYCIELI   

          06.04 - VIII Międzyszkolny Konkursu Wiedzy o Województwie Łódzkim   

          04.04 - ODYSEUSZE U PANI PREZYDENT MIASTA ŁODZI HANNY ZDANOWSKIEJ   

          25.03 - NAGRODA I STOPNIA W 27 OGÓLNOPOLSKIM FINALE ODYSEI UMYSŁU W GDYNI   

          23.03 - Nagrody w międzyszkolnym turnieju recytatorskim: "POEZJA SERCU BLISKA. DIALOG POETÓW"   

          21.03 - JESTEŚMY MISTRZAMI ŁODZI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW   

          20.03 - Klasa 2b skacze w Saltosie   

          21.03 - III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT   

          14.03 - DRZWI OTWARTE   

          10.03 - RAJD MARZANNA '2018   

          08.03 - Klasy 5c i 5d w Planetarium   

          07.03 - Lekcje bilogii w klasach 7   

          01.03 - BIERZEMY UDZIAŁ W II EDYCJI PROGRAMU - SZKOLNY KLUB SPORTOWY   

          28.02 - Lekcja wf- u na wrotkach   

          28.02 - I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY W JĘZYKU ANGIELSKIM "MATHS IS FUN"    

          25.02 - Klasa 4e w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej   

          24.02 - SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW   

          24.02 - I RAJD SZLAKIEM MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ   

          23.02 - Statystyka rynku pracy - warto wiedzieć!   

          21.02 - Wizyta p. Pszczelarza   

          21.02 - Ćwierćfinał Memoriału P. Gozdana   

          20.02 - Dotknij Teatru   

          19.02 - Warsztaty czytelnicze   

          16 i 22.02 - Klasy 3e i 3f w Telewizji Łódzkiej   

          Luty - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU   

          15.02 - klasa 3b z wizytą w Telewizji Łódzkiej   

          14.02 - POCZTA WALENTYNKOWA   

          14.02 - "ŻYJĘ ZDROWO, ROSNĘ ZDROWO"   

          13.02 - Klasa 4d na warsztatach w Castoramie   

          29.01 - 09.02 - FERIE ZIMOWE W NASZEJ SZKOLE   

          1.02 - ZIMOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW   

          25.01 - TYDZIEŃ KRYPTOLOGII   

          25.01 - Klasa 3e pisze urodzinowe kartki do chorego Stasia   

          styczeń - Wyniki Informatycznego Konkursu "Święta Bożego Narodzenia w krajach Unii Europejskiej"   

          18.01 - Klasy 2a i 2b w Baśniowej Kawiarence   

          18.01 - ZAJĘCIA DORADZTWA ZAWODOWEGO W KLASIE VIIA   

          styczeń - Innowacja "Żyję zdrowo, rosnę zdrowo" w klasie 3e    

          18.01 - Przedszkole Nr 163 z wizytą w naszej szkole   

          15.01 - KONCERT ŚWIETLICOWY "ZIMOWE ŚPIEWANIE"   

          styczeń - Bierzemy udział w akcji - Góra Grosza    

          15.01 - SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ   

          15.01 - Memoriał P. Gozdana w grach i zabawach sportowych klas 1 - 3   

          14.01 - Jasełka w kościele św. Alberta Chmielowskiego   

          08.01 - ZAJĘCIA DORADZTWA ZAWODOWEGO W KLASIE VIIB   

          07.01 - MINIBASKET LIGA   

          04.01 - Leonardo da Vinci - ENERGIA UMYSŁU   

          04.01 - Konkurs świetlicowy "Anioły są blisko Nas"   

          22.12 - BOŻE NARODZENIE - SZKOLNE JASEŁKA    

          21.12 - Poranne samorządowe kolędowanie ...   

          20.12 - ANIOŁY CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM   

          18.12 - Klasy 3d i 3e na spotkaniu z pszczelarzem   

          16.12 - Klasa 5d w Muzeum Tradycji Niepodległościowych    

          16.12 - RAJD BOŻEGO NARODZENIA    

          grudzień - Godziny wychowawcze w klasie 6a    

          13.12 - Podziękowania za akcję - POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM    

          12.12 - Lekcja języka polskiego    

          11.12 - 2a i 2b na zajęciach w Centrum Ogrodniczym Tracz    

          08.12 - MINIPHANOMENTA    

          08.12 - Wyróżnienie w V edycji Małego Książkomaniaka dla kasy 3c    

          06.12 - MIKOŁAJKI ZE SPORTOWCAMI RTS WIDZEW   

          06.12 - DZIEŃ NA CZERWONO   

          01.12 - Międzyszkolny Turniej Szachowy   

          01.12 - Warsztaty kulinarne w 3e   

          30.11 - Klasy siódme w projekcie "PLAC WOLNOSCI W ŁODZI"   

          30.11 - SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - JESIENNE REFLEKSJE I NASTROJE   

          25.11 - RAJD ANDRZEJKOWY   

          24.11 - SPOTKANIE Z PISARKĄ - PANIĄ JOANNĄ KMIEĆ    

          24.11 - Andrzejki w Osiedlowym Klubie Alternatywa    

          24.11 - Wyróżnienie w V edycji Małego Książkomaniaka   

          22.11 - Strażacy z wizytą w klasach pierwszych   

          22.11 - W świecie wierszy Juliana Tuwima   

          22.11 - Klasy 3b i 3c na wycieczce w Warszawie   

          20.11 - Wyróżnienie w Konkursie Ortograficznym "Co trzeszczy w chaszczach polskiej ortografii".   

          20.11 - Spotkanie klasy 3e z medalistkami Mistrzostw Europy   

          20.11 - Wycieczka do Warszawy klas 6b i 6c   

          17.11 - SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ - "Niewidzialna Emmie"   

          15.11 - UCZNIOWIE KLAS IB I IIIA NA WARSZTATACH PRZYRODNICZYCH   

          15.11 - Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego   

          14.11 - Wycieczka do bilblioteki klasy 1 c   

          listopad - Klasa 4b w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej   

          11.11 - RAJD NIEPODLEGŁOŚCI 2017   

          10.11 - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - UROCZYSTY APEL KLAS 4 - 7   

          10.11 - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - UROCZYSTY APEL KLAS 3   

          9.11 - KLASA 4e NA STADIONIE WIDZEWA   

          3.11 - Dzień Mojego Ulubionego Świętego   

          październik - wystawka - ZACHOWAJMY OD ZAPOMNIENIA   

          23.10 - Tak pracujemy w klasie dwujęzycznej   

          23.10 - Tworzymy bajki dla dzieci niewidomych i słabowidzących   

          23.10 - PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA CZYTELNIKA   

          20.10 - Spotkanie z Dragonem w klasie 1c    

          19.10 - Warsztaty Fundacji Edukacynej Siłaczka   

          18.10 - SZKOLNY DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO   

          18.10 - EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI   

          16.10 - Klasa 4e w Konarzewie   

          16.10 - Ciekawe zajęcia w klasie 3a    

          14.10 - PIESZY RAJD BARWY JESIENI   

          13.10 - Klasy 3b i 3c na lekcji w lesie   

          10.10 - Klasy 2b i 3e zwiedzają lotnisko   

          5.10 - Klasa 6c na zajęciach w Castoramie   

          październik - Lekcje biologii w klasie 7b   

          październik - Obserwacja przyrodnicze w klasie 4a   

          29.09 - CZYTAMY I ZACHĘCAMY DO CZYTANIA - nasz filmik   

          25.09 - Zajęcia kulinarne klasy 3e   

          25.09 - Klub Małego Książkomaniaka - spotkanie z pisarką   

          MISTRZOWIE KODOWANIA - tak pracujemy   

          23.09 - RODZINNY FESTYN "POŻEGNANIE LATA"   

          21.09 - Klasy 1b i 3a na pikniku edukacyjno - profilaktycznym    

          18.09 - Uroczystość ku czci św. Stanisława Kostki - Patrona dzieci i młodzieży    

          17.09 - Klasa dwujęzyczna w naszej szkole    

          13 I 14.09 - Klasa 6c bierze udział w projekcie edukacyjnym "NOCNI POSZUKIWACZE"   

          14.09 - Klasa 3b w Miasteczku ruchu Drogowego    

          11.09 - Klasa 2b na wycieczce    

          4.09 - UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018   

          sierpień - Wakacyjny projekt matematyczny - KOLOROWA MATEMATYKA    






rok szkolny 2016/2017



          23.06 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017   

          19.06 - Otwarcie MINIPHENOMENTY w naszej szkole   

          16.06 - I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORIGAMI "Z PAPIEREM WŚRÓD ZWIERZĄT - AFRYKA"   

          czerwiec - DZIKIE, DZIWNE I NIEZNANE… - TYDZIEŃ DAWNYCH GIER   

          03.06 - Sobotni raj pieszy - MIKRUS   

          01.06 - Wycieczka z okazji Dnia Dziecka   

          31.05 - PROJEKT EDUKACYJNY "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"   

          27.05 - PIKNIK ORIGAMI "AFRYKA KAZIKA"   

          25.05 - SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM "POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE"   

          22.05 - II MINI BIEG ULICĄ PIOTRKOWSKĄ - ROSSMANN RUN Z UDZIAŁEM KLASY 4d   

          19.05 - Klasy 2a i 3b na wycieczce w Poznaniu   

          19.05 - XIII Konkurs Litaracki "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM"   

          maj - Lekcje języka polskiego w klasie 5a   

          18.05 - Podsumowanie konkursu w osiedlowym klubie Alternatywa   

          16.05 - Klasy 1a i 1b w Kawęczynie   

          15.05 - THE BEAR THEATRE   

          13.05 - RAJD ŚWISTAKI W NIZINACH   

          12.05 - PODSUMOWANIE PROJEKTU "BLIŻEJ TEATRU"   

          11.05 - Lekcje przyrody w klasie 1a   

          10.05 - Zielona Szkoła klas 4b i 4d   

          kwiecień - 4d na treningu w Klubie Fitness Sportera   

          29.04 - Rajd WIOSENNE KWIATY 2017   

          28.04 - APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA   

          28.04 - Lekcja patriotyzmu w klasach 3a i 3d   

          26.04 - I MIEJSCE W ŁODZI W TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM)   

          26.04 - III MIEJSCE W KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO - THE BEST TEAM (kl. 4 - 6)   

          26.04 - II MIEJSCE W KONKURSIE - THE MINI BEST TEAM (kl. 1 - 3)   

          24.04 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI   

          24.04 - V Konkurs Origami - Kusudama, Witaj wiosno!   

          23.04 - 23 KWIETNIA - ŚWIĘTO MOLI KSIĄŻKOWYCH   

          23.04 - I MIEJSCE NA FESTIWALU EUROFEST 2017 NA BIAŁORUSI   

          22.04 - SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW '2017   

          12.04 - I MIEJSCE W III MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU - ZDOBYWAMY OLIMP     

          12.04 - Warsztaty wielkanocne w klasie 1b     

          11.04 - "Śpiąca królewna" przedstawienie klasy 1a     

          11.04 - NA KRÓLEWSKIM DWORZE, CZYLI CO ŁYCHAĆ U ELŻBIETY II…     

          7.04 - Nagrody w konkursie plastycznym "Świat baśni rosyjskich"     

          7.04 - TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA      

          kwiecień - Olimpijscy bogowie z klasy 5 c     

          7.04 - Nagrody w konkursie plastycznym "Wizyta Jana Pawła II w Łodzi"     

          6.04 - BLIŻEJ TEATRU - warsztaty teatralne klasy 2b i 2c     

          5.04 - WSPOMNIENIE O JANIE PAWLE II     

          5.04 - Awans do Ćwiećfinału Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców     

          5.04 - Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki na Uniwersytecie Łódzkim     

          4.04 - Warsztaty plastyczne w kl. 2a     

          4.04 - Warsztaty czytelnicze - Z JEŻYCJADĄ MAŁGORZATY MUSIEROWICZ     

          1 - 2.04 - III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM FINALE ODYSEI UMYSŁU     

          27.03 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU     

          27.03 - Warsztaty z ratownikami medycznymi w kl. 2f     

          22.03 - Nagrody w konkursie plastycznym "Pejzaże malowane naturą"     

          21.03 - WITAMY WIOSNĘ NA SPORTOWO     

          20.03 - MISIE JADĄ DO FUNDACJI GAJUSZ     

          17.03 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW     

          17.03 - DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA     

          17.03 - SPOTKANIE Z POEZJĄ - X DNI TWARDOJAŃSKIE     

          17.03 - SZPITAL PLUSZOWEGO MISIA     

          15.03 - Klasy 2a i 3b na warsztatacg pryrodniczych     

          14.04 - Warsztaty "Pajęcza sieć" w klasie 0a      

          14.03 - SPOTKANIE Z POLICJĄ W 2e     

          14.03 - 4 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT     

          14.03 - Festiwal Sztuki Małego Dziecka     

          10.03 - KLASA 4C NA ZAJĘCIACH NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ     

          7.03 - Klasa 3 e poznaje nowe sztuki walki     

          5.03 - Konferencja "EDUKACJA GLOBALNA NA RZECZ ROZWOJU"     

          3.03 - Klasa IIIe zwiedza stadion Widzew     

          3.03 - Klasa 6c na wycieczce w UMŁ     

          2.03 - Festiwal Piosenki i Tańca "Zimowe Nutki"     

          marzec - I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Literackim     

          28.02 - TEATR W SZKOLE ... list uczennicy klasy 4d      

          24.02 - Finał IV Ogólnołódzkiego Konkursu Bezpieczny Świat Dziecka     

          22.02 - SPOTKANIE Z PISARKĄ - PANIĄ JOANNĄ KMIEĆ      

          21.02 - Familiada Języka Ojczystego      

          17.02 - I i II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU RECYTATORSKIM "POEZJA SERCU BLISKA. DIALOG POETÓW"      

          NAUKA GRY W SZACHY W NASZEJ SZKOLE   

          17.12 - Warsztaty prozdrowotne w klasie IIIe   

          13.02 - WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "KARTKA BOŻONARODZENIOWA"     

          13.02 - Warsztaty w 1b     

          12.02 - Klasa III e ćwiczy na trampolinach     

          10.02 - Piątoklasiści poznają Łódź w liczbach     

          9.02 - Bliżej Teatru - warsztaty teatralne klasy 2b i 2c     

          8.02 - BAL KARNAWAŁOWY     

          7.02 - Międzyszkolny Konkurs - Zdobywamy Olimp     

          3.02 - APEL PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR W KLASACH 0-3     

          12.01 - Sport w naszej szkole     

          4.01 - Świąteczny występ naszych uczniów w Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego     

          22.12 - WIGILIE KLAS 4 - 6. KONKURS - WIGILIJNE STOŁY         

          22.12 - JASEŁKA '2016     

          20 i 21.12 - KOLĘDOWANIE Z SAMORZĄDEM UCZNIOWSKIM   

          20.12 - ANIOŁY CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM z PM 163 i 183   

          grudzień - Utalentowany sportowieć z klasy 4a   

          19.12 - Świąteczne warsztaty bożonarodzeniowe w Centrum Ogrodniczym Tracz   

          17.12 - RAJD BOŻONARODZENIOWY   

          15.12 - Świąteczne warsztaty rodzinne klasy 1a   

          15.12 - Klasy trzecie w Konarzewie   

          15.12 - II miejsce w VI MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM   

          13.12 - Klasa 4c na zajęciach na Politechnice Łódzkiej   

          09.12 - Z wizytą w Muzeum Oświaty Ziemii Łódzkiej   

          08.12 - Wyróżnienie dla Książkomaniaków z kl 2a i kl. 2c   

          08.12 - Dzień ulubionego świętego   

          08.12 - Rodzinne warsztaty plastyczne w klasie 2a   

          07.12 - PIĄTOKLASIŚCI NA WARSZTATACH W KONARZEWIE   

          07.12 - Klasa 6c na wystawie stołów świątecznych   

          06.12 - Mikołajkowe warsztaty rodzinne w zerówce   

          06.12 - GODZINA KODOWANIA   

          06.12 - ŚWIETLICOWE ZAWODY MIKOŁAJKOWE   

          06.12 - Mikołajki w 2c   

          05.12 - Zerówka w Centrum Ogrodnicze Tracz   

          05.12 - MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW   

          01.12 - Studenci Erasmusa w klasie 2f   

          Listopad - SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ JOANNĄ PAPUZIŃSKĄ   

          Listopad - Spotkanie z pisarką w Domu Kultury 502   

          30.11 - Klasy IIe i IIf na warsztatach w Michałówce   

          29.11 - DZIEŃ Z HARRYM POTTEREM    

          28.11 - JESIENNE REFLEKSJE I NASTROJE - szkolny konkurs poezji   

          28.11 - PODZIEL SIĘ WIGILIĄ   

          26.11 - SZKOLNY FESTIWAL NAUKI I TECHNIKI    

          25.11 - Lekcje matematyki z pracownikiem GUS   

          25.11 - Andrzejki w klubie osiedlowym Alternatywa   

          25.11 - Międzynarodowy Dzień Misia w klasach 4 - 6   

          25.11 - Dzień Misia w klasach 0 - 3   

          24.11 - Klasy 2c i 2d na spotkaniu z pisarką   

          24.11 - Warsztaty plastyczne dla nauczycieli   

          23.11 - KLASY PIERWSZE W FABRYCE BOMBEK   

          21.11 - SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZKĄ MŁODZI ŚWIATU - SALEZJAŃSKI WOLONTARIAT MISYJNY   

          18.11 - Klasy trzecie na wycieczce w fabryce bombek   

          17.11 - TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI   

          15.11 - Klasa zero w Filharmonii   

          15.11 - Zajęcia dla przedszkolaków   

          14.11 - POKAZOWA LEKCJA CLILOWA DLA ZAGRANICZNYCH GOŚCI   

          11.11 - RAJD NIEPODLEGŁOŚCI '2016   

          10.11 - UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI   

          10.11 - Klasy II świętują ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI   

          9.11 - Konkurs literacko - plastyczny "Sielsko-Anielsko"   

          8.11 - Ciekawe zajęcia w klasie 2f   

          7 - 8.11 - Wizyta klas 4 w Michałówce   

          8.11 - Z wizytą w SZO nr 8   

          9.11 - Klasy 5b i 5c w teatrze Arlekin   

          2.11 - Warsztaty profilaktyczne w klasie 5a   

          29.10 - SPRZĄTANIE STAREGO CMENTARZA W ŁODZI   

          28.10 - PUMPKIN RULES, czyli tydzień z dyną w roli głównej   

          28.10 - Klasy 2a i 3b na wycieczce w Toruniu   

          28.10 - Klasy 6a i 6d na świętokrzyskim szlaku Sienkiewicza i Żeromskiego   

          26.10 - UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS PIERWSZYCH   

          26.10 - Klasy 2e i 2f w Teatrze Powszechnym   

          NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU - EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE   

          22.10 - II Ogólnopolskie Spotkanie Miłośników Origami    

          21.10 - Słodka wycieczka klas 5a, 5b i 6b   

          październik - Ogólnopolski Program Edukacyjny "Twoje dane - twoja sprawa"   

          20.10 - ODPOWIE CI WIATR ... PODSUMOWANIE TYGODNIA Z BOBEM DYLANEM   

          20.10 - Zaduszki rockowe   

          18.10 - Klasa 2a ćwiczy karate   

          17.10 - Klasy 4b i 4d na wycieczce   

          17 - 21.10 - TYDZIEŃ Z BOBRM DYLANEM LAUREATEM LITERACKIEJ NAGRODY NOBLA 2016   

          Nasza szkoła została laureatem konkursu na dotację z dziedziny edukacji ekologiczne   

          19.10 - Klasa 1b na wycieczce w Łagiewnikach   

          19.10 - Klasa 5c na wycieczce w Rogowie   

          październik - PROJEKT - MISTRZOWIE KODOWANIA   

          14.10 - Klasy 2b i 2c na wycieczce w Toruniu   

          14.10 - DEN w klasach 1 - 3   

          14.10 - DEN   

          13.10 - Klasa 2f na warsztatach fundacji "Świat z czterech"   

          13.10 - Czworonożni przyjaciele w klasie 3e   

          12.10 - Zerówka w Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego   

          12.10 - SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ   

          11.10 - WĘDRÓWKI Z WIRTUOZAMI SŁOWA DOM LITERATURY W NASZEJ SZKOLE   

          10.10 - CERTYFIKAT - SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ   

          05.10 - Spotkanie integracyjne rodziców i uczniów zerówki   

          03.10 - BIEGANE DYKTANDO - Europejski Tygodzień Świadomości Dysleksji   

          03.10 - PAMIĘTAMY O JULIANIE TUWIMIE   

          28.09 - Klasa 1b na warsztatach w "Plastelinie"   

          23.09 - Klasa 2f w pasiece   

          23.09 - Klasa "0" w pasiece   

          wrzesień - Jesienny spacer klasy 1a   

          30.09 - VI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA   

          30.09 - PROJEKT POLSKO - ANGIELSKI W RAMACH OBCHODÓW DNIA TŁUMACZA   

          29.09 - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA   

          27.09 - Światowy Dzień Turystyki   

          26.09 - Klasa 2c w szkole ratownictwa   

          24.09 - Rajd - POŻEGNANIE LATA   

          23.09 - Klasy 6a i 6d poznają nasze miasto   

          21.09 - Spotkanie z pisarką w Domu Kultury 502   

          wrzesień - Odblaskowa klasa 2a   

          22.09 - Klasa 4b w Castoramie   

          21.09 - Spotkanie z pisarką w Domu Kultury 502   

          14.09 - Zabawy klasy 1b   

          16.09 - RODZINNY FESTYN - POZEGNANIE LATA   

          09.09 - Sportowy piknik klasy 3e   

          08.09 - Projekt edukacyjny - "Nasza szkoła fit wesoła"   

          01.09 - INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017   







rok szkolny 2015/2016


          24.06 - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016   

          22.06 - UROCZYSTE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MŁODSZYCH   

          16.06 - Dzień Rodziny w świetlicy szkolnej   

          16.06 - I MIEJSCE W XIV EDYCJI WSPÓŁZAWODNICTWA - "WĘDRUJ Z NAMI 100 - NOGAMI"   

          15.06 - Klasa 5a poznaje Księży Młyn   

          13.06 - Klasa 1c w Baśniowej Krainie   

          13.06 - Udział w uroczystościach upamiętniających pobyt w naszym Mieście Jana Pawła II   

          10.06 - BIJEMY REKORD W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI - JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM   

          08.06 - UTALENTOWANY SPORTOWIEC Z KLASY 3A   

          08.06 - I MIEJSCE W FINALE XVI EDYCJI "GORĄCZKI ZŁOTA"   

          08.06 - GROSIK DO GROSIKA - konkurs wiedzy o oszczędzaniu   

          08.06 - Warsztaty kulinarne klasy 1c w w Pizzerii Fiero   

          06.06 - Rodzinna impreza w klasie 4b   

          04.06 - Uczestniczymy w Rajdzie - Mikrus   

          03.06 - Klasy 3b i 3d na zielonej szkole   

          03.06 - Dzień Dziecka z książką   

          03.06 - Międzyszkolny Konkurs Origami   

          03.06 - Wycieczka klas Ib i Ic - szlakiem starych zawodów   

          01.06 - Wycieczka krajoznawcza klas 5a i 5d   

          01.06 - Warsztat teatralne klasy 2b   

          30.05 - SPOTKANIE Z KOSZYKARKĄ ELŻBIETĄ NOWAK - mistrzynią Europy i mistrzynią Polski   

          25.05 - Konkurs Multimedialny - "Czego nas uczy święta siostra Faustyna"   

          24.05 - Wycieczka klas 1a i 2b   

          24.05 - ŚWIĘTO KSIĄŻKI - "CHCEMY KSIĄŻKI, CO W ŻYCIU POMAGA…"   

          24.05 - III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE MINI BEST TEAM"   

          23.05 - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "ZNAMY I LUBIMY NASZE LEKTURY"   

          20/21.05 - VII rajd nocny ze Zgierza do Łodzi   

          20.05 - I MIEJSCE W IV OGÓLNOŁÓDZKIEJ MINIOLIMPIADZIE CZYTELNICZEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO   

          19.05 - Wizyta klas 4b i 4c w Teatrze Pinokio   

          18.05 - XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM"   

          17.05 - XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - WIELKANOC CZAS RADOŚCI I NADZIEI   

          14.05 - RAJD ŚWISTAKI W NIZINACH   

          maj - Tangramy na lekcjach matematyki   

          13.05 - Zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 31   

          13.05 - Wizyta klasy 4a w Palmiarni   

          6.05 - Bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY   

          6.05 - Rodzinna lekcja wf w klasie 2e   

          5.05 - Wycieczka do Arboretum w Rogowie   

          maj - Klasy 1c i 1d na wycieczce w lesie   

          maj - TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA   

          maj - Warsztaty klas 5b i 5c w ramach projektu: Zdrowo i aktywnie z Health Point    

          29.04 - "A nas Łódź urzekła pięknem" - klasy 5a i 5d odkrywają tragiczne losy rodziny biedermannów    

          29.04 - Bądź optymistą - zajęcia edukacyjne dla klas 1a i 1c    

          28.04 - Klasy 1e i 1f na wycieczce w Warszawie   

          28.04 - MAGIA KSIĄŻEK - konkurs na najlepszą pracę literacką    

          28.04 - Wyróżnienie na XV FESTIWALU BIBLIOTEK SZKOLNYCH   

          27.04 - Druga rocznica kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II   

          25.04 - II MIEJSCE I NAGRODA PUBLICZNOŚCI W KONKURSIE "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"   

          25.04 - Książkomaniacy z klas 1a i 3a na spotkaniu z pisarką w DK "502"   

          22.04 - SUKCES W MAŁEJ OLIMPIADZIE POLONISTYCZNEJ   

          21.04 - Klasa Ic w Muzeum Papieru i Druku    

          18.04 - Spotkanie ze strażakiem klas 1a i 3c    

          kwiecień - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów klas VI    

          kwiecień - Klasa 2a buduje domy    

          16.04 - SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW '2016   

          kwiecień - Szkolny konkurs na najpiękniejszy zeszyt lektur - "Sam przeczytałem"   

          16.04 - Rajd WIOSENNE KWIATY '2016   

          15.04 - Międzyszkolny turniej - ZDOBYWAMY OLIMP   

          18.04 - Klasa 1b w Banku PKO   

          16.04 - "A nas Łódź urzekła pięknem" - klasy 5a i 5d w Elektrowni EC1   

          13.04 - Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim z języka angielskiego "FUNSCHOOLOWE WIERSZE"   

          11.04 - DOPALACZE- NOWE TRENDY, NOWE ZAGROŻENIA - warsztaty w klasie 5b   

          9.04 - MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA W RUMUNII    

          8.04 - KURS DysTEFL 2 W GRECJI - W SALONIKACH    

          7.04 - SREBRO W MISTRZOSTWACH ŁODZI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT    

          3.04 - Sukcesy w konkursach religijnych   

          30.03 - XIII konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"   

          23.03 - Świąteczna wizyta w Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczym   

          23.03 - WIOSENNE AKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO   

          23.03 - "Dzień wody" w klasie 1a   

          22.03 - Projekt edukacyjny "ŁÓDŹ WCZORAJ I DZIŚ"   

          marzec - ERASMUS PLUS - CLIL FOR CHILDREN - PREZENTACJA POWER POINT   

          22.03 - Klasy 1a i 2b na wycieczce w Łasku   

          14.03 - III MIEJSCE NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ "JUST SINGING"   

          12.03 - RAJD MARZANNA - SP 199 znowu na szlaku   

          8.03 - Wielkanocne warsztaty plastyczne w klasie 1a   

          7.03 - Lekcje języka polskiego na Olimpie   

          5.03 - Warsztaty origami   

          04.03 - AWANS DZIEWCZĄT DO FINAŁU MISTRZOSTW ŁODZI W MINI KOSZYKÓWKĘ   

          03.03 - AWANS CHŁOPCÓW DO FINAŁU MISTRZOSTW ŁODZI W MINI KOSZYKÓWKĘ   

          11.02 - Królwa Śniegu - w wersji klasy 3a   

          11.02 - Sztuki walki w klasie 2e   

          11.02 - Warsztaty plastyczne w klasie 5a   

          luty - Konkursy organizowane przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej    

          9.02 - Światowy Dzień Kota   

          9.02 - "A nas łódź urzekła pięknem" - projekt realizowany przez klasy 5a i 5d   

          8.02 - Konkurs origami "Zwierzęta doktora Dolittle"   

          6.02 - DRZWI OTWARTE W SP 199   

          5.02 - IX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RECYTATORSKI. "POEZJA SERCU BLISKA. DIALOG POETÓW"    

          5.02 - MISTRZYNI EUROPY - MAŁGORZATA NIEMCZYK - Z WIZYTĄ W KLASIE IIe    

          3.02 - Olimpijska uczta w klasie 5d    

          5.02 - MAJSTERKOWO - zajęcia techniczne klasy 4c w Castoramie    

          2.02 - Klasa 6b na warsztatach w Castoramie    

          1.02 - Warsztaty edukacyjne klasy 4a    

          25. - 27.01 - I MIEJSCE W ĆWIERCFINAŁACH MISTRZOSTW ŁODZI W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT   

          23.01 - BAL KARNAWAŁOWY   

          28.01 - Klasa 5a w Muzeum Tradycji Niepodległościowych   

          23.01 - DRZWI OTWARTE - zabawa karnawałowa dla przedszkolaków   

          22.01 - Kampania profilaktyczno-edukacyjna "Chroń dziecięce uśmiechy"    

          22.01 - Memoriał Pawła Gozdana - zawody sportowe klas 1 - 4   

          22.01 - SUKCES NASZYCH UCZENNIC W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM   

          22.01 - Dzień Babci i Dziadka w świetlicy szkolnej   

          22.01 - Nasi uczniowie czytają maluchom z Przedszkoli nr 163 i 183   

          22.01 - Klasy Ia, IIb, IIc w Domu Kultury "502"   

          22.01 - Etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"   

          20.01 - Mistrzostwac Łodzi Szkół Podstawowych Chłopców w Tenisie Stołowym   

          19.01 - MISTRZOSTWA ŁODZI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT W TENISIE STOŁOWYM   

          19.01 - Zimowa lekcja wf w klasie 2e   

          18.01 - Warsztaty mydełek w klasach trzecich   

          18.01 - Lekcja historii prowadzona przez historyka z IPN   

          styczeń - BEZPIECZNE WĘDRÓWKI OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI W KLASIE 2e   

          15.01 - Występ naszych uczniów w centrum Rehabilitacyjno - Opiekuńczym   

          14.01 - Wizyta klasy 3d w fabryce Della   

          13.01 - Wizyta klasy 6d w Muzeum Kinematografii   

          13.01 - PROJEKT EDUKACYJNY "ŁÓDŹ WCZORAJ A DZIŚ"   

          08 i 11.01 - Warsztaty klas 1e i 1f w Castoramie   

          04.01 - Poznajemy talenty w 1e   

          28.12 - SZKOLNA AKCJA - POMÓŻMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM   

          22.12 - ŚWIĄTECZNY KONKURS NA WIGILIJNE DEKORACJE STOŁÓW I KLAS     

          21.12 - PRZEDSTAWIENIE KLASY 2d - MERRY CHRISTMAS   

          21.12 - JASEŁKA KLAS 0 - 3   

          21.12 - Wigilia klasy 3d   

          grudzien - Szkolny konkurs na świąteczną bombkę    

          21.12 - Wigilia klasy 1f   

          listopad - grudzień - PROJEKT EDUKACYJNY "ODKRYWCY ŁODZI"   

          21.12 - Świąteczne warsztaty klasy 5a   

          18.12 - NASZ ŚWIĄTECZNY TELEDYSK   

          18.12 - Świąteczna Noc Filmowa      

          grudzień - ERASMUS - POZNAJEMY KRAJE NASZYCH PARTNERÓW   

          18.12 - ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH   

          grudzień - SALON CIEKAWEJ KSIĄŻKI   

          18.12 - Świetlicowe Jasełka   

          18.12 - Wizyta klasy 5a w AMERICAN CORNER   

          I semestr - Innowacja pedagogiczna "Żyję zdrowo, rosnę zdrowo"   

          18.12 - Podsumowanie Szkolnego Konkursu Fotograficznego - PRZYŁAPANI NA CZYTANIU   

          17.12 - WYCIECZKA DO MUZEUM KINEMATOGRAFII   

          16.12 - Wizyta klas 4b i 4c w Teatrze Pinokio   

          16.12 - I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "CHRISTMAS IS COMING"   

          15.12 - Młodzi reżyserzy z klasy VIa   

          15.12 - Wycieczka klas Ib i Ic do fabryki bombek   

          15.12 - WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM NA PROJEKT KARTY ŚWIĄTECZNEJ   

          15.12 - Mikołajkowe zajęcia sportowe dla przedszkolaków   

          15.12 - ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO "CHRISTMAS IS COMING" DLA PRZEDSZKOLAKÓW   

          15.12 - Miary czasu na lekcji matematyki   

          grudzień - Spotkanie klas drugich ze Strażą Miejską    

          grudzień - Spotkanie klas piątych i szóstych ze Strażą Miejską   

          15.12 - Świąteczne warsztaty plastyczne w klasie 1a   

          14.12 - Zajęcia Teakwondo w klasie 1e   

          11.12 - Grosikowe Wędrówki w klasie 2c   

          11.12 - Magia teatru - klasa 4a na wycieczce   

          10.12 - Nagrody w II edycji Ogólnołódzkiego Konkursu Literacko - Plastycznego   

          9.12 - ŚWIĄTECZNY DECOUPAGE W KLASIE IIe   

          9.12 - Rodzinne warsztaty świąteczne klasy 3a   

          9.12 - Podsumowywania projektu czytelniczego KLUB MAŁEGO KSIĄŻKOMANIAKA   

          9.12 - Klasy 2b i 1a na świątecznej wycieczce w Michałówce   

          8.12 - Warsztaty 0a organizowane przez Muzeum Sztuki w Manufakturze   

          8.12 - Klub czytelniczy klasy 5a - wizyta gościa specjalnego   

          8.12 - PROJEKT EDUKACYJNY "ŁÓDŹ WCZORAJ A DZIŚ"   

          5.12 - XXV RAJD MIKOŁAJKOWY   

          grudzień - Rodzinne czytanie w klasie 1f   

          grudzień - Klub czytelniczy klasy 1a   

          4.12 - Mikołajki w 1f   

          4.12 - WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI   

          3.12 - BRĄZOWY MEDAL W I MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU KARATE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH   

          1.12 - WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ZBIÓRKI MAKULATURY   

          1.12 - Szkolny Konkurs Fotograficzny   

          30.11 - Andrzejki w zerówce   

          listopad - Akcje PCK   

          30.11 - Andrzejki w Przedszkolu 183   

          28.11 - XXXVI RAJD ANDRZEJKOWY   

          27.11 - Andrzejki KLAS 4 - 6 w Klubie Osiedlowym - Alternatywa   

          27.11 - Andrzejki w świetlicy szkolnej   

          27.11 - Andrzejki KLAS 1 - 3 w Klubie Osiedlowym - Alternatywa   

          listopad - Akcje PCK   

          27.11 - II Szkolny Konkurs Literacko-Recytatorski - JESIENNE REFLEKSJE I NASTROJE   

          26.11 - KONFERENCJA ERASMUSA W TODI WE WŁOSZECH   

          listopad - DOBRY KLIMAT DLA MORZA - kampania edukacyjno-informacyjna    

          26.11 - Lekcja przyrody w ZOO   

          24.11 - Zerówka w Baśniowej Kawiarence    

          24.11 - Wizyta gości z USA    

          23.11 - Świąteczne dekorowanie pierników w 1e    

          23.11 - Llasa 1f w Ośrodku Działań Ekologicznych "Źródła"    

          23.11 -INTERNETOWYY TEATR TVP - HISTORIA ŚNIEŻKI    

          20.11 - Klub Małego Książkomaniaka    

          20.11 - PROJEKT UMŁ - ŁÓDŹ KONTRA CHOROBY WĄTROBY    

          19.11 - Wycieczki po Łodzi klasy 4c - w ramach projektu "Łódź wczoraj i dziś"    

          18.11 - TRENING Z GWIAZDĄ - ALEKSANDRĄ URBAŃCZYK - medalistką mistrzostw świata i Europy    

          16.11 - Klasy 1e i 1f w fabryce bombek    

          FOTOREPORTAŻ I CIEKAWOSTKI Z REALIZACJI INNOWACJI MATHS IS FUN   

          14.11 - III Archidiecezjalny Turniej Tenisa Stołowego "Sport drogą do Boga"    

          13.11 - PROJEKT MEN - KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ    

          13.11 - Żyję zdrowo, rosnę zdrowo - zajęcia w klasie 1e    

          listopad - PROJEKT EDUKACYJNY - ŁÓDŹ WCZORAJ I DZIŚ    

          12.11 - ŻEBY POLSKA BYŁA … POLSKĄ! - szkolne obchody Święta Niepodległości    

          11.11 - Maszerujemy w Rajdzie Niepodległości    

          10.11 - Chemia dla smyka w klasie 1a    

          9.11 - BARWY JESIENI - konkurs fotograficzny w klasie VI D rozstrzygnięty    

          5.11 - OPERA BEZ GRANIC - wyjście do teatru klasy 6b    

          30.10 - SZKOLNY KONKUR ANGLISTYCZNY "TRICK OR TREAT"   

          30.10 - Poznajemy zwyczaje krajów anglosaskich - Halloween    

          28.10 - Klasy 4b i 5b zwiedzają Toruń   

          28.10 - Klasy drugie w Centrum Nauki Kopernik   

          28.10 - Klasa 1e na warsztatach ekologicznych - Dlaczego warto być przyjacielem drzew?   

          Przystąpiliśmy do projektu CLIL FOR CHILDREN realizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS   

          28.10 - Szkolny Plastyczny Konkurs Różańcowy   

          26.10 - Wizyta w fabryce Dell   

          październik - Wycieczka klasy 3a   

          październik - Pasowanie klas pierwszych na czytelnika   

          27.10 - Klasy 0a i 1c w Łagiewnikach   

          26.10 - XIII EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI   

          19.10 - Akcja klasy 1e - "Czytamy naszym dzieciom"   

          16.10 - II MIEJSCE W POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA   

          14.10 - Spotkanie integracyjne szkolnej zerówki    

          14.10 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ    

          14.10 - Klasy pierwsze na wycieczce w Lesie Łagiewnickim    

          12.10 - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH    

          10.10 - XXXVI RAJD "BARWY JESIENI"    

          8.10 - Klasy trzecie zwiedzają Warszawę    

          6.10 - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS 4-6    

          30.09 - Prace w ogrodzie klasy 2d     

          30.09 - "TUWIMOWY POCIĄG ... MARZEŃ"     

          26.09 - XXXV RAJD MŁODYCH OSZCZĘDNYCH     

          25.09 - V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia     

          25.09 - Happening podsumowujący projekt "Nasza szkoła FIT wesoła"     

          17.09 - Wycieczka na lotnisko    

          16.09 - Zdrowo jem, zdrowo żyję - warsztaty klasy 2e     

          14.09 - Udział w kampanii "Jem drugie śniadanie"     

          11.09 - PIKNIK INTEGRACYJNY KLAS SPORTOWYCH    

          11.09 - Urodziny Juliana Tuwima     

          01.09 - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016    








rok szkolny 2014/2015


          27.06 - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15    

          26.06 - SUKCES W KANGURZE MATEMATYCZNYM 2015    

          24.06 - I MIEJSCE W TRZYNASTEJ EDYCJI WSPÓŁZAWODNICTWA "WĘDRUJ Z NAMI 100 - NOGAMI"    

          22.06 - Klasa 4a z wizytą w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej    

          18.06 - FINAŁ XV MINIOLIMPIADY MATEMATYCZNEJ DLA KLAS CZWARTYCH    

          18.06 - Wizyta klasy VD w Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi    

          17.06 - Wycieczka krajoznawcza klas 4a i 4d    

          13.06 - XXXV RAJD MIKRUS    

          11.06 - Piknik klasy 3c    

          2.06 - Klasy 3a i 3c z wizytą w ŁDK    

          1.06 - Rodzinny piknik klasy 1a    

          29/30.05 - VI RAJD NOCNY Z JUSTYNOWA DO ŁODZI    

          maj - Lekcje przedsiębiorczości w klasie 3c.       

          27.05 - ŚWIATOWY DZIEŃ RÓŻNORODNOŚCI KULTUROWEJ       

          27.05 - SUKCES W XII KONKURSIE MATEMATYCZNYM "Z PITAGORASEM NA TY"       

          22.05 - Rodzinny wieczór gier i zabaw klas 4a i 5d    

          22.05 - I MIEJSCE W III OGÓLNOŁÓDZKIEJ MINI OLIMPIADZIE CZYTELNICZEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO    

          20.05 - XI konkurs literacki I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM     

          16.05 - Maszerujemy w rajdzie pieszym "ŚWISTAKI W NIZINACH"     

          16.05 - URODZINY NA ZDROWIU XVIII Rajd z okazji Rocznicy Nadania Praw Miejskich m. Łódź    

          16.05 - SUKCES W XII OGÓLNOŁÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY "ELE-MELE, UMIEM WIELE"    

          15.05 - FINAŁ KONKURSU "BĘDZIE BEZPIECZNIEJ"    

          15.05 - Dzień Polskiej Niezapominajki    

          14.05 - Klasa 4a w Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej     

          4 - 8 maja - TYDZIEŃ Z OSTEM NA TAPECIE - ostatni etap projektu "Bukiet brytyjskich kwiatów"     

          5.05 - RELACJA Z WYCIECZKI DO PARYŻA    

          5.05 - Poetycki podwieczorek klasy 3a    

          27.04. - Spotkanie z Barbarą Ciwoniuk - pisarką młodzieżową     

          27.04. - Lekcje matematyki z pracownikiem Urzędu Statystycznego     

          27.04. - Pierwszy etap projektu "AN APPLE A DAY KEEPS THE DOCTOR AWAY" zakończony    

          kwiecień - I MIEJSCE W XII KONKURSIE MATEMATYCZNYM "Z PITAGORASEM NA TY"     

          27.04. - Dzieci uczą dzieci - LEKCJA O IRLANDII klas 5a - 2a    

          27.04. - Dzieci uczą dzieci - WALIJSKA LEKCJA klas 5a - 1d    

          27.04. - TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA    

          26.04. - SUKCES W TURNIEJU KOSZYKÓWKI - I miejsce drużyny chłopców z naszej szkoły    

          24.04. - SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA    

          24.04. - Kulinarna lekcja klasy 5a dla młodszych kolegów    

          24.04. - TYDZIEŃ Z RÓŻĄ - DRUGI ETAP PROJEKTU "BUKIET BRYYJSKICH KWIATÓW    

          23.04. - WIOSNA W MICHAŁÓWCE - wycieczka klas 1a i 1e    

          23.04. - Wizyta w Polskim Radiu w Warszawie    

          22.04. - JESTEŚMY BEZPIECZNI NA DRODZE - EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ        

          22.04. - INTERDYSCYPLINARNY PROJEKT "AN APPLE A DAY KEEPS THE DOCTOR AWAY"        

          22.04. - Święto "Książkomaniaka" w Domu Kultury 502        

          21.04. - I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO        

          21.04. - NAGRODY W KONKURSIE RECYTATORSKIM - TUWIM W WIERSZU, INSCENIZACJI I PIOSENCE        

          20.04. - Uczniowie kl.3b uczą kolegów z przedszkola        

          13 -17 kwietnia - Konkurs plastyczny "Żonkil" - rozstrzygnięty        

          13 -17 kwietnia - TYDZIEŃ Z ŻONKILEM        

          17.04. - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Zdobywamy Olimp"        

          17.04. - IV PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY "NA OCHRONIE ŚRODOWISKA TWOJE ZDROWIE ZYSKA !"        

          17.04. - Warsztaty klasy 4a w Ośrodku Działań Ekologicznych "Źródła"        

          16.04. - Wycieczka do Wrocławia klas 4b i 6b        

          16.04. - NIEBO W KLASIE, CZYLI WIZYTA W PLANETARIUM        

          15.04. - WYRÓŻNIENIE w VI Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Czy to bajka, czy nie bajka"        

          12.04. - II MIEJSCE W TURNIEJU SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MG 13        

          10.04. - ALARM PRZECIWPOŻAROWY        

          8.04. - Spotkanie klas pierwszych z Policją        

          2.04. - Montaż słowno-muzyczny z okazji 10 rocznicy śmierci Jana Pawła II      

          1.04. - Klasy 1e i 2c w Atlas Arenie      

          31.03. - SU organizuje "grupę wsparcia wielkanocnego kurczaka"      

          31.03. - DZIECI UCZĄ DZIECI      

          marzec - SU ORGANIZUJE MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO      

          31.03. - Warsztaty wielkanocne klas 5a i 5d      

          Zobaczcie jak pracują klasy realizujące innowację - Let's Get To Know Our European Friends Better      

          31.03. - Wielkanocna Ekotorba - warsztaty      

          Przeczytaj o Klubie Miłośników Literatury       

          31.03. - Warsztaty wielkanocne klasy 4a      

          Przeczytaj o Klubie Czytalniczym klasy 4a - KTO CZYTA KSIĄŻKI - ŻYJE PODWÓJNIE       

          marzec - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH      

          30.03. - Warsztaty kulinarne klasy 4b      

          27.03. - SPOTKANIA klas 1 - 6 ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ        

          27.03. - Z wizytą w Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej      

          26.03. - SUKCES W KONKURSIE TESCO DLA SZKÓŁ - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE        

          marzec - Szkolny Konkurs Plastyczny - Stacja Drogi Krzyżowej      

          24.03. - MŁODY BIZNESMEN WIE, CO W SKARBONCE BRZĘCZY - warsztaty klasy 4a      

          24.03. - XII Międzyszkolny Konkurs Ekonomiczny ,,Grosik" dla klas 1 - 3      

          21.03. - RAJD - MARZANNA      

          20.03. - SZKOLNA GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH- WARSZTATY NA UNIWERSYTECIE ŁÓDZKIM      

          20.03. - Inscenizacja kółka teatralnego - Ortografia na wesoło      

          20.03. - Oglądamy zaćmienie słońca      

          20.03. - KLUB MŁODEGO KINOMANA w krainie bajki i baśni      

          marzec - JESTEŚMY W FINALE XII KONKURSU MATEMATYCZNEGO "Z PITAGORASEM NA TY"      

          marzec - Lekcje języka polskiego na Olimpie      

          19.03 - Kangur - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny      

          17.03 - DZIECI UCZĄ DZIECI - lekcja o św. Patryku klas 5a - 1d      

          17.03 - DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA      

          12.03 - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej      

          12.03 - Wizyta w pierwszym oddziale Banku PKO      

          10.03 - Wyróznienie na XXIV Bałuckich Spotkaniach Recytatorów      

          8.03 - NASZE DRUŻYNY ODYSEI UMYSŁÓW W ELIMINACJACH REGIONALNYCH - ŁÓDŹ 2015      

          6.03 - Apel porządkowy SU          

          6.03 - Dzien Kobiet w naszej szkole         

          3.03 - ZAJĘCIA SPORTOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW      

          26.02 - Klasa 4a w Muzeum Farmacji       

          25.02 - Kolejne zajęcia pierwszej pomocy w PM 227       

          20.02 - SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"       

          18.02 - Wycieczka do teatru Lutnia      

          17.02 - BAL KARNAWAŁOWY W NASZEJ SZKOLE      

          październik - luty - Wysokie lokaty w Ogólnopolskim Dyktandzie - Słowik       

          17.02 - Zimowe zabawy klasy 1d      

          30.01 - Konkurs na najładniejszy zeszyt wśród klas 1 - 3      

          30.01 - APEL DLA KLAS 1-3 PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR          

          31.01 - Zajęcia pierwszej pomocy w świetlicy szkolnej      

          26.01 - APEL DLA KLAS 4-6 PODSUMOWUJĄCY I SEMESTR         

          21.01 - Akcja Samorządu Uczniowskiego - Dzień Kapcia           

          styczeń - Akcja Samorządu Uczniowskiego - SZKOLNI MISTRZOWIE KALIGRAFII          

          20.01 - Styczniowe spotkanie KLUBU MIŁOŚNIKÓW LITERATURY       

          20.12 - II MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI ORGANIZOWANYM PRZEZ AKADEMIĘ KOSZYKÓWKI MARCINA GORTATA      

          19.12 - Konkurs plastyczno - literacki "Odkrywanie Tuwima"      

          listopad - grudzień - PROGRAMY PROFILAKTYCZNE - REALIZOWANE W KL. 4 - 6         

          19.12 - WIGILIE KLASOWE - konkurs na świąteczne sale lekcyjne          

          19.12 - JASEŁKA KLAS 0 - 3      

          19.12 - JASEŁKA KLAS 4 - 6      

          19.12 - Spotkanie wigilijne klasy 1d      

          19.12 - Wieczór wigilijny w klasie 2d      

          18.12 - Świąteczny apel klas 0 - 3      

          18.12 - Świąteczne warsztaty w klasie 1d      

          18.12 - Nasi uczniowie z wizytą w CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI      

          18.12 - Świąteczne przygotowania klasy 4a      

          18.12 - Świąteczne przygotowania klasy 4b      

          16.12 - MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE      

          12.12 - Szkolne Anioły czytają przedszkolakom z PM 183      

          11.12 - ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE KLUBU MIŁOŚNIKÓW LITERATURY       

          11.12 - INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ       

          11.12 - KLASY 1e i 2d W KRAINIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA      

          11.12 - Warsztaty kulinarne klasy 3c      

          10.12 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA I OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA          

          9.12 - Szkolne ANIOŁY czytają przedszkolakom       

          8.12 - Przedstawienie koła tratralnego "SMOK WAWELSKI"       

          grudzień - BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE - "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" - obejrzyj nasz film      

          6.12 - Rodzinny Turniej Sportowy klas VI       

          6.12 - Warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci z klasy 1e       

          5.12 - Samorządowa akcja - WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI         

          5.12 - POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM      

          5.12 - Mikołaje z różnych stron świata       

          5.12 - Mikołajki klas 3 na besenie       

          5.12 - Klasy V w Teatrze Arrlekin       

          3.12 - Mikołajki Książkomaniaków       

          2.12 - 3 miejsce w XXII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "MALUJEMY JAK MATEJKO"       

          2.12 - Edukacja Globalna dla najmłodszych       

          1.12 - Wizyta klas 5b i 6a w Teatrze Muzycznym       

          październik - listopad - Zajęcia realizowane w ramach projektu Fundacji Edukacyjnej SIŁACZKA "MIEJ KOTA NA PUNKCIE KOTA"       

          listopad - NASZ FILM W KAMPANII SPOŁECZNEJ BEZPIECZNY PRZEJAZD - ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ!       

          31.11 - Klasa 1e dołącza do Klubu Młodego Kinomana       

          29.11 - WIZYTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW NA FESTIWALU MATEMATYKI W WARSZAWIE       

          29.11 - SOBOTNI RAJD ANDRZEJKOWY       

          28.11 - SPOTKANIE INTEGRACYJNE RODZICÓW I UCZNIÓW KLASY ID       

          28.11 - PROJEKT SKLEPIKI SZKOLNE - ZDROWA REAKTYWACJA      

          28.11 - SZKOLNA ZABAWA ANDRZEJKOWA - ART.ST ANDREW.MATHS PARTY       

          28.11 - Andrzejki w Alternatywie       

          28.11 - Andrzejki w świetlicy szkolnej       

          28.11 - Klasa 3b z wizytą w Przedszkolu 183       

          27.11 - Spotkanie KLUBU MIŁOŚNIKÓW LITERATURY       

          27.11 - Klasa 1e na warsztatach w Akademii Sztuk Pięknych       

          26.11 - KLUB MŁODEGO KINOMANA na planie teledysku świątecznego       

          26.11 - NAGRODA SPECJALNA W KONKURSIE "MATEMATYKA WYGRYWA"       

          26.11 - Ogólnopolski Konkurs MATEMATYCZNY ALFIK '2014       

          26.11 - Konkurs plastyczny "PCK - Pomagamy od 95 lat".       

          25.11 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA       

          24.11 - Klasa 1e na lekcji gimnastyki artystycznej       

          24.11 - Wycieczka klas 2a i 2c do fabryki bombek       

          22.11 - OKOLICZNOŚCIOWY RAJD "W 100-LECIE BITWA POD ŁODZIĄ"       

          21.11 - Klasa 5a wyrusza do krainy czarów       

          20.11 - Wycieczka do fabryki bombek       

          19.11 - Zajęcia pierwszej pomocy dla przedszkolaków       

          18.11 - KONKURS - WIELCY POLACY       

          18.11 - Za kulisami i na scenie, czyli słów kilka o historii teatru - warsztaty teatralne klas 4a i 5a       

          17.11. - 15.12. - NASZ FILM W KONKURSIE TESCO DLA SZKÓŁ          

          17.11 - Akcja PCK - Pomagamy potrzebującym - bądź z nami       

          16.11 - Rodzinne wyjście klas 4a, 5a i 5d na koncert "Lutosławski, Tuwim - piosenki nie tylko dla dzieci"       

          14.11 - Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego       

          14.11 - COOLINARNA AKCJA W SKLEPIE TESCO       

          13.11 - UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI PRZYRODNICZEJ "EKOCENTRUM"       

          13.11 - Klasa 3a schronie przeciwlotniczym       

          10 - 13.11 - GAZETKA SZKOLNA "KULINARNI ODKRYWCY"       

          12.11 - TESCO DLA SZKÓŁ - APEL DO UCZNIÓW, RODZICÓW I SYMPATYKÓW SZKOŁY       

          12.11 - Święto Niepodległości - Apel klas 4 - 6      

          12.11 - Święto Niepodległości - Apel klas 1 - 3       

          11.11 - XXV RAJD NIEPODLEGŁOŚCI       

          6.11 - Zaduszki poetyckie       

          5.11 - WARSZTATY TANECZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW       

          31.10 - KLUB NASZEJ ZIEMI       

          październik - Jesienny konkurs "Cudaki - zwierzaki z warzyw, owoców i materiału przyrodniczego"       

          październik - KTO CZYTA KSIĄŻKI - ŻYJE PODWÓJNIE - KLUB CZYTELNICZY KLASY 4A       

          27.10 - POMÓŻMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM - Światowy Dzień Zwierząt          

          31.10 - KONKURS NA JESIENNĄ DYNIĘ       

          31.10 - NOC FILMOWA KLUBU MŁODEGO KINOMANA       

          31.10 - Konkurs krasomówczy Eko-Klekot       

          29.10 - JESIENNE REFLEKSJE I NASTROJE - SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI       

          29.10 - Zajęcia z pierwszej pomocy w przedszkolu       

          28.10 - Turniej wiedzy i sprawności dla przedszkolaków - BEZPIECZNIE NA DRODZE       

          22-25.10 - XII EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI          

          25.10 - KLUB MŁODEGO KINOMANA NA PREMIERZE W PRZECHOWALNI       

          25.10 - WARSZTATY FILMOWE KLUBU MŁODEGO KINOMANA       

          25.10 - Sprzątamy Stary Cmentarz na ulicy Ogrodowej       

          Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH NA CZYTELNIKA       

          23.10 - Więcej wiem - zdrowiej jem - warsztaty klasy 4a       

          22.10 - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH       

          22.10 - Czworonożni przyjaciele z wizytą w klasie 3a       

          22.10 - Warsztaty czytelnicze klasy 0b       

          21.10 - Wizyta klasy 1e w Baśniowej Kawiarence      

          17.10 - PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA       

          14.10 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ          

          14.10 - Zawody sportowe klas 1 - 3 z okazji Dnia Edukacji Narodowej          

          10 - 12.10 - NA PLANIE FILMU - "TESCO DLA SZKÓŁ - KULINARNI ODKRYWCY"       

          11.10 - XXXV Rajd Pieszy "BARWY JESIENI"       

          11.10 - ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO       

          09.10 - Roztańczony czas wolny - dyskoteka szkolna          

          09.10 - 3 miejsce w grze miejskiej "NIE TYLKO O ŻEROMSKIM"       

          09.10 - Warsztaty przyrodnicze klas 5b i 5d       

          07.10 - Wycieczka klas trzecich do Warszawy       

          07.10 - Wycieczka zerówek do lasu       

          03.10 - INTERNETOWY TEATR TVP - "Robale, czyli historia o przyjaźni w mikroświecie"       

          03.10 - Klasy sportowe integrują się w stadninie koni       

          03.10 - Wycieczka klas 4a i 4d do Polskiego Radia i TVP       

          30.09 - Spotkanie z p. Marcinem Prusem - mistrzem siatkówki       

          29.09 - SPOTKANIA Z LEGENDĄ       

          29.09 - Wybory do Samorządu Szkolnego klas 4 - 6         

          27.09 - RODZINNY PIKNIK INTEGRACYJNY - POŻEGNANIE LATA       

          23 - 26.09 - EUROPA DA SIĘ LUBIĆ - WYCIECZKA DO WIEDNIA KLAS 6       

          26.09 - Warsztaty w Radiu Łódź       

          26.09 - Ustanawiamy językowy rekord Guinnessa       

          23.09 - TU-WIM - INTERNETOWY TEATR TVP       

          20.09 - Wycieczka klasy 3c do elektrociepłowni      

          19.09 - Wybory do Samorządu Szkolnego klas młodszych         

          19.09 - Wycieczka klasy 6c do fabryki DELLA      

          18.09 - Delegacja szkoły na uroczustości ku czci Św. Stanisława Kostki      

          16.09 - Jak smakuje tabliczka mnożenia? - warsztaty klasy 4a      

          13.09 - 120 urodziny Juliana Tuwima w naszej szkole      

          13.09 - Rajd Czterech Kultur      

          13.09 - Występ naszych uczniów na łódzkich urodzinach Juliana Tuwima      

          12.09 - Klasa 2d śwętuje urodziny Tuwima w skansenie      

          1 września - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15      








rok szkolny 2013/2014



          Cały rok szkolny 2013/14 realizowaliśmy projekt „WYJĄTKOWY UCZEє współfinansowany ze środków Unii Europejskiej      


          11.06 - Dzień Rodziny w klasie 1d      

          10.06 - Uczestniczymy w projekcie "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI ORAZ CHOROBOM PRZEWLEKŁYM"      

          10.06 - XIV MINIOLIMPIADA MATEMATYCZNA DLA KLAS CZWARTYCH      

          09.06 - Klasy 4c i 4d w Domu Literatury      

          07.06 - XXXIV RAJD MIKRUS      

          05.06 - ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ŚRODOWISKA      

          04.06 - Najlepsi matematycy klas 4      

          02.06 - WYCIECZKA KLAS 1B I 1D DO TOMASZOWA I OKOLIC      

          28 i 29.05 - SZKOLNE KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 3 I 4      

          26.05 - Sukces w konkursie fotograficzno-artystycznym "Cztery pory roku"      

          25.05 - Nagrody w międzyszkolnym konkursie WIWAT MUMINKI      

          25.05 - Klasa sportowa z wizytą na stadionie RTS WIDZEW      

          23.05 - Klasa 1d w Muzeum Edukacji      

          23 / 24.05 - NIESAMOWITE WRAŻENIA Z RAJDU NOCNEGO PTTK      

          21 - 23.05 - UCZNIOWIE KLAS 5A i 6D NA WYCIECZCE W TRÓJMIEŚCIE      

          23.05 - Lekcje przyrody w terenie      

          22.05 - REALIZUJEMY PROJEKT "TEMAT - KLIMAT"      

          22.05 - Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Bawimy się matematyką w przyrodzie"      

          21.05 - I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Literackim KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI MYSZKĄ MALOWANE      

          15.05 - Spotkanie klasy 3 d z pisarką      

          15.05 - Spotkanie z brązowym medalistą Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej      

          15.05 - VII Ogólnopolski Dzień Tańca z KLANZĄ      

          10.05 - SUKCES NASZEJ DRUŻYNY W TURNIEJU AKADEMII KOSZYKÓWKI MARCINA GORTATA       

          maj - Klasy 0 - III poznają historię i kulturę Wielkiej Brytanii. List od Królowej Brytyjskiej       

          06.05 - II MIEJSCE W POLSKO - ANGIELSKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM BLURB      

          kwiecień - Wywiad z pisarką - Małgorzatą Musierowicz      

          kwiecień - XI Ogólnołódzki Konkurs Matematyczny "Z Pitagorasem na Ty"       

          30.04 - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "WIOSENNE PORZĄDKI"      

          28.04 - I miejsce w konkursie języka angielskiego MASTER OF ENGLISH      

          25.04 - KLUB MŁODEGO KINOMANA W OBIEKTYWIE      

          25.04 - Wiosenna noc filmowa młodych kinomanów      

          25.04 - Świętujemy kanonizację Wielkiego Polaka - Ojca Świętego      

          15.04 - klasy 3a - 3b zwiedzają Toruń      

          14.04 - klasy 5a i 5c w Teatrze Pinokio      

          2013/14 - AKTYWNA EDUKACJA W SP 199      

          14.04 - NASZA SZKOŁA TEŻ JEST HAPPY - nasza wersja piosenki Pharrella Williamsa      

          10.04 - Wesoła Wielkanoc z rodzicami w klasie 1d       

          10.04 - X Konkurs Przyrodniczy w naszej szkole       

          07.04 - Międzynarodowy Dzień Teatru       

          2013/14 - UNICEF DZIĘKUJE NAM ZA ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE       

          03.04 - III miejsce w VI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI"       

          31.03 - Wycieczka klas 1d i 0c do Atlas Areny      

          28.03 - DRUŻYNY NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM FINALE ODYSEI UMYSŁU      

          26.03 - PODSUMOWANIE III TYGODNIA PROMOCJI ZDROWIA      

          26.03 - XIV Konkurs "Ekologiczny Przyjaciel przyrody"      

          marzec - Realizujemy projekt etwinning - SCHOOL OF THE FUTURE      

          22.03 - RAJD "MARZANNA"      

          18.03 - KOT W BUTACH - Internetowy Teatr TVP      

          17.03 - BEZPIECZEŃSTWO W SIECI - godzina wychowawcza klasy 5c       

          14.03 - III MIEJSCE CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWACH ŁODZI W KOSZYKÓWCE       

          09.03 - DRUŻYNY ODYSEI UMYSŁU ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO FINAŁÓW OGÓLNOPOLSKICH      

          06 - 07.03 - NASZ NAUCZYCIEL NA KONFERENCJI W BRUKSELI      

          06.03 - KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW "SŁOŃ TRĄBALSKI I INNI..."      

          03.03 - Podsumowanie Roku Juliana Tuwima      

          01.03 - CZEKAMY NA WIOSNĘ - fotorelacja z marcowych Drzwi Otwartych      

          28.02 - Klasa 1d uczy się drukować      

          28.02 - Zajęcia sportowe dla przedszkolaków - NIE MA MOCY BEZ PIERWSZEJ POMOCY      

          27.02 - Teatr w szkole - "Pchła Szachrajka"      

          27.02 - TŁUSTY CZWARTEK Z BABCIĄ I DZIADKIEM      

          26.02 - Konkurs Literacki "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM"      

          26.02 - Poznajemy losy Szpaka Fryderyka - bohatera Internetowego Teatru TVP      

          22.02 - WARSZTATY PLASTYCZNE W DOMU KULTURY 502       

          20.02 - OBEJRZYJ WYJĄTKOWĄ - WALENTYNKOWĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ       

          17.02 - WIZYTA POSŁANKI NA SEJM - PANI MAŁGORZATY NIEMCZYK       

          14.02 - 14 MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE TKANINY W OCZACH MŁODEGO WIDZA       

          14.02 - NAGRODY W KONKURSIE RECYTATORSKIM: POEZJA SERCU BLISKA - DIALOG POETÓW       

          14.02 - Walentynkowa noc filmowa młodych kinomanów      

          13.02 - SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY      

          13.02 - Dzień Babci i Dziadka w klasie 1d      

          13.02 - Przedstawienie "Śpiąca Królewna" w wykonaniu klasy 1a      

          11.02 - DRZWI OTWARTE - bal karnawałowy dla przyszłych pierwszoklasistów      

          11.02 - WYCIECZKA DO CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO      

          03.01 - 14.02 - Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej w SP 199      

          20.01 - 04.02 - ZIMOWISKA W NASZEJ SZKOLE      

          17.01 - MŁODZI KINOMANI WITAJĄ FERIE NOCĄ FILMOWĄ      

          17.01 - Akcja UNICEFU Gwiazdka dla Afryki - pomagamy dzieciom z SIERRA LEONE      

          10.01 - NOC BIOLOGÓW 2014      

          10.01 - Nocne kino klasy 6a      

          9.01 - JASEŁKA W CENTRUM REHABILITACYJNO - OPIEKUŃCZYM      

          I semestr - Zajęcia w ramach projektu WYJĄTKOWY UCZEŃ      

          20.12 - Świąteczny konkurs na najlepiej przygotowaną wigilię klasową      

          20.12 - SZKOLNE JASEŁKA '2013      

          19.12 - Wieczór wigilijny klasy 1 d      

          19.12 - Ekotorba, czyli świadomy konsument na zakupach      

          18.12 - PREZENTACJA WYNIKÓW PROJEKTU NAJBOGATSI DLA NAUKI - ZŁOTY PODZIAŁ I CIĄGI FIBONACCIEGO      

          13.12 - Śladami Rudolfa Czerwononosego      

          13.12 - Projekt ogólnopolski - EDUKACJA GLOBALNA W SZKOLNYCH PROJEKTACH EDUKACYJNYCH      

          12.12 - Zbiórka darów dla Domu Samotnej Matki      

          IX - XII - Zajęcia rękodzieła artystycznego      

          12.12 - Przedszkolaki na lekcji w naszej szkole      

          11.12 - Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER      

          11.12 - Wycieczka klas 1a i 1c do krainy Mikołaja      

          9.12 - NASZA WERSJA ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI PROGRAMU 3      

          9.12 - RELACJA Z NAGRANIA ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI PROGRAMU 3 POLSKIEGO RADIA      

          9.12 - Zawody sportowe dla dzieci świetlicowych      

          6.12 - Mikołajkowe spotkanie w Stumilowym Lesie klay 4a      

          6.12 - Mikołajkowa niespodzianka w klasie 1a      

          6.12 - Pomocnicy Świętego Mikołaja!      

          6.12 - WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI - akcja Samorządu Uczniowskiego      

          4.12 - MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE dla przedszkolaków      

          3.12 - ODYSEJA UMYSŁU '2013      

          grudzień - III miejsce w konkursie ortograficznym "Co trzeszczy w chaszczach polskiej ortografii?"       

          30.11 - ANDRZEJKI KLAS 5      

          29.11 - Miś o bardzo małym rozumku bohaterem tygodnia!      

          29.11 - MIŚ TYMOTEUSZ - oglądamy już po raz trzeci internetowy spektakl      

          29.11 - ANDRZEJKI W Klubie Alternatywa      

          28.11 - KOSMICI SĄ WŚRÓD NAS! - teatr anglojęzyczny w naszej szkole      

          27.11 - II miejsce w konkursie plastycznym "MIŚ USZATEK"      

          25.11 - ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA      

          25.11 - Szkolny Konkurs na MISIOWĄ MASKĘ      

          25.11 - WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNO - LITERACKIM ODKRYWANIE TUWIMA      

          22.11 - Piątoklasiści w Teatrze Pinokio      

          21.11 - Fotorelacja z "Drzwi otwartych"      

          Listopad - Klub Małego Książkomaniaka      

          Listopad - Wycieczka do Warszawy klasy 4c i 4d      

          Listopad - Nowy, bezpieczny chodnik przed naszą szkołą      

          20.11 - Zerówki w Baśniowej Kawiarence      

          4 - 16.11 - Z WIZYTĄ W POKESDOWN PRIMARY SCHOOL W BOURNEMOTH W ANGLII      

          15.11 - Przyjechała do nas Policja :-)      

          14.11 - WIZYTA KLASY 5c W RADIU ZET GOLD      

          13.11 - INTERAKTYWNA WYSTAWA "MIASTO NAUKI" I "TAJEMNICE PODWODNEGO ŚWIATA"      

          12.11 - AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI          

          11.11 - Lekcja historii - XXIV "RAJD NIEPODLEGŁOŚCI"      

          8.11 - Wycieczka klas 2b i 6c do Michałówki      

          6.11 - Lekcja przedsiębiorczości w klasie 3c      

          5.11 - Wycieczka klasy 3a i 3d do Fabryki Ozdób Choinkowych      

          4.11 - Lekcja matematyki z pracownikiem Urzędu Statystycznego      

          4.11 - Odpędzamy jesienne smutki - najciekawszy strój jesienny      

          2.11 - UDZIAŁ W XIX KWEŚCIE NA RZECZ RATOWANIA ZABYTKÓW NAJSTARSZEJ ŁÓDZKIEJ NEKROPOLII      

          31.10 - ZADUSZKI ROCKOWE      

          31.10 - klasa 3b z wizytą na cmentarzu "Zarzew"      

          30.10 - ZWIEDZAMY MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE TKANINY W MUZEUM WŁÓKIENNICTWA      

          październik - MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - pasowanie na czytelnika      

          październik - Projekt edukacyjny "Tajemnice naszej kuchni"      

          28.10 - WITAMY ADEMA - ASYSTENTA Z TURCJI            

          28.10 - 1 i 2 miejsce w konkursie JESTEM EKO      

          26.10 - Klasa 6a sprząta Stary Cmentarz na ul. Ogrodowej      

          26.10 - Lekcja klasy 4a o bioróżnorodności      

          23.10 - WIZYTA UCZNIÓW ZE SZKOŁY JULIANA TUWIMA Z JASTRZĘBIA ZDROJU      

          21 - 26.10 - Tydzień świadomości dysleksji      

          25.10 - Wycieczka 1a do Muzeum Kinematografii      

          październik - FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI "ORLIK BASKETMANIA"       

          25.10 - Warsztaty - Jesień idzie, nie ma na to rady...      

          22.10 - "CALINECZKA "Internetowy Teatr TVP dla szkół       

          18.10 - KLASY JĘZYKOWE NA WARSZTATACH EUROPEJSKICH       

          16.10 - WOŚP - BICIE REKORDU W JEDNOCZESNYM UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY       

          16 i 23.10 - Turniej sportowy dla przedszkolaków "Bezpieczna droga do szkoły"      

          październik - 1d - klasa sportowa w naszej szkole      

          19.10 - DRZWI OTWARTE - gościmy przedszkolaków i ich rodziców      

          17.10 - Roztańczony czas wolny - dyskoteka szkolna      

          październik - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KOSZYKÓWKI "ORLIK BASKETMANIA"      

          16.10 - GRA EDUKACYJNA "STREFY TUWIMA" - 6a z wizytą w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima      

          15.10 - Lekcja w kinie Silver Screen      

          15.10 - Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 218 z Warszawy      

          październik - Realizujemy projekt ZŁOTY PODZIAŁ I CIĄGI FIBONACCIEGO      

          14.10 - Wizyta klas 0c i 1d w Baśniowej Kawiarence       

          14.10 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ       

          12.10 - Jesień w obiektywie - warsztaty fotograficzne klasy 4a       

          12.10 - Maszerujemy w XXXIV Rajdzie "Barwy Jesieni"       

          9.10 - Ślubowanie klas pierwszych       

          październik '2013 - Czekamy na wizytę gościa z Turcji     

          7.10 - OGLĄDAMY SPEKTAKL TEATRALNY NA ŻYWO      

          4.10 - Światowy Dzień Ochrony Zwierząt      

          4.10 - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO      

          2.10 - WITAMY ZERÓWKOWICZÓW - NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY       

          Wrzesień - Międzynarodowa Kampania Paint a Fish       

          26.09 - "CAN YOU SPELL?" - szkolny konkurs języka angielskiego      

          21.09 - XXXIII Rajd Młodych Oszczędnych       

          21.09 - Szkolny festyn POŻEGNANIE LATA       

          13.09 - Urodziny Juliana Tuwima       

          2.09 - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/14       





rok szkolny 2012/2013


          28.06 - Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/13       

          26.06 - Spotkanie z pisarką - panią Grażyną Bąkiewicz       

          25, 26.06 - DZIEŃ SPORTU      

          24.06 - NAJBOGATSI DLA NAUKI. Dotacja Fundacji Wprost na naukę przedmiotów ścisłych      

          21.06 - NOCNE CZYTANIE    

          19.06 - WYSTĘP NASZYCH UCZNIÓW W TEATRZE PINOKIO

          15.06 - Piknik origami w Zelowie      

          10.06 - II miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Literackim "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie"      

          10.06 - I MIEJSCE W KONKURSIE ORIGAMI      

          8.06 - XXXIII Rajd Mikrus       

          7.06 - I miejsce w XIII Miniolimpiadzie Matematycznej dla klas czwartych       

          6.06 - WIOSNA KSIĄŻKOMANIAKÓW      

          4.06 - I MIEJSCE W POLSCE w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ"      

          3.06 - Majsterkowo na Dzień Dziecka :-)

          29.05 - WYSOKI WYNIK NA SPRAWDZIANIE SZÓSTOKLASISTY      

          17.05 - V MIEJSCE W FINALE X MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU "ELE MELE UMIEM WIELE"

          14.05 - MAKSYMALNY WYNIK W KANGURZE MATEMATYCZNYM 2013

          14.05 - I miejsce w województwie w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ"

          11.05 - Rajd "Świstaków w nizinach"

          29.04 - Wyróżnienie w I Przeglądzie Piosenki Świetlicowej

          29.04 - DZIEŃ POLSKI zorganizowany z okazji ŚWIĘTA NARODOWEGO 3 MAJA

          20.04 - Maszerujemy w XXXIV rajdzie "Wiosenne Kwiaty 2013"

          10.04 - "TUWIMOWY KOGEL - MOGEL" - inauguracja Roku Juliana Tuwima  

          27.03 - Międzynarodowy Dzień Teatru       

          25.03 - Żółty dzień - Wielkanocny nastrój w naszej szkole       

          25.03 - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego       

          22.03 - SPOTKANIE WICEMINISTRA EDUKACJI Z RODZICAMI NASZEJ SZKOŁY       

          22.03 - WIZYTA WICEMINISTRA EDUKACJI W NASZEJ SZKOLE   

          21.03 - Zieloni mi! - pierwszy dzień wiosny      

          21.03 - Wagary z Julianem Tuwimem       

          20.03 - Spotkanie z rodzicami w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia       

          8.03 - ELIMINACJE REJONOWE X OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU "ELE MELE - UMIEM WIELE       

          6.03 - Podsumowanie projektu "TUWIMOWY KOGEL - MOGEL"      

          5.03 - Warsztaty wielkanocne klasy 6b      

          3.03 - SUKCES DRUŻYNY ODYSEI UMYSŁU - Odyseusze zakwalifikowali się do finałów ogólnopolskich       

          1.03 - SUKCES NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE MINISTARSTWA EDUKACJI NARODOWEJ "MAM 6 LAT"       

          luty '2013 - Pilotażowe warsztaty w Pałacu Młodzieży z cyklu ,,Spotkanie z Tuwimem"       

          28.02 - XI Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków "SŁOŃ TRĄBALSKI I INNI ..."       

          27 - 28.02 - Półfinały Mistrzostw Łodzi w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców       

          7.02 - Sukcesy naszych uczniów w VI Międzyszkolnym Turnieju Recytatorskim "Poezja sercu bliska - Dialog poetów"       

          Projekt dydaktyczny "OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI"       

          12.01 - Drzwi otwarte - bal dla przedszkolaków       

          styczen '2013 - "Postcards from Europe" - zimowe karty pocztowe       

          21.12 - Szkolne jasełka      

          19.12 - Świąteczne kolędowanie      

          listopad/grudzień - Wyniki ALFIKA MATEMATYCZNEGO       

          19.12 - "Pożegnanie Jesieni" montaż słowno - muzyczny       

          10 - 12 - Projekt eTwinning "Postcards from Europe"      

          12.12 - DZIEŃ KORCZAKOWSKI      

          10.12 - Wycieczka do fabryki świątecznych bombek      

          6.12 - I i III miejsce w TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT      

          grudzień - Teatr Arlekin "Król Maciuś I"      

          27.11 - I MIEJSCE W II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PISANIA DYKTAND       

          25.11 - Światowy Dzień Pluszowego Misia       

          12.11 - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI      

          8.11 - Pierwszaki na wycieczce edukacyjnej w lesie       

          październik / listopad - Albumy o Januszu Korczaku       

          2.11 - Udział w XVIII kweście na rzecz ratowania zabytków starego cmentarza w Łodzi      

          30.10 - Wycieczka klas 5 do muzeum bajki SE-MA-FOR       

          31.10 - Montaż anglojęzyczny w wykonaniu klasy 3a      

          31.10 - Odpędzamu jesienne smutki      

          29.10 - Uczestniczymy w projekcie "Ekologia miasta"      

          29.10 - Uczestniczymy w projekcie edukacyjnym "Jedz na zdrowie..."      

          29.10 - Dobre Serca uczniów SP 199, czyli zbiórka na rzecz PCK      

          27.10 - SPRZĄTAMY STARY CMENTARZ W ŁODZI      

          26.10 - Wycieczka klasy 5 d - lekcja historii      

          26.10 - Wycieczka do mobilnego centrum nauki w Manufakturze      

          24.10 - Witamy zerówkowiczów w gronie naszych uczniów      

          20.10 - PAŹDZIERNIKOWE DRZWI OTWARTE      

          19.10 - Zabawy sportowe dzieci i rodziców z klasy 1a      

          18.10 - Uroczystość ślubowania klas pierwszych      

          15.10 - DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ      

          13.10 - Rajd "BARWY JESIENI"      

          październik - Zajęcia sportowo - edukacyjne "Bezpieczna droga do szkoły"      

          08.10. - Wycieczka do magazynu czekolady      

          01.10. - Wybory do Samorządu Uczniowskiego      

          22.09. - Festyn "POŻEGNANIE LATA"      

          14.09. - Urodziny Juliana Tuwima na ul. Piotrkowskiej      

          3.09. - Rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2012/2013      





rok szkolny 2011/2012



          26.06. - Podsumowamie II semestru nauki w roku 2011/12/b>      

          22.06. - Festiwal projektów w ramach "Szkoły z klasą"      

          19.06. - Podsumowanie projektu "Trzymaj się prosto"      

          26.05. - Osiedlowy Dzień Dziecka      

          maj '2012 - SUKCES W KONKURSIE MATEMATYCZNYM - KANGUR '2012      

          25.05. - Dzień Języków Obcych w klasach 0 - 3      

          19.05. - SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW      

          17.05. - TUWIM W WIERSZU, INSCENIZACJI I PIOSENCE - konkurs recytatorski      

          16.05. - Finalistka konkursu "Wędrówki z ortografią"      

          9.05. - Oglądamy przedstawienie "Zaczarowany Komputer"      

          30.04. - Montaż słowno - muzyczny - BYŁ TAKI PAPIEŻ WŚRÓD NAS      

          25.04. - Wycieczka zerówkowiczów do Łagiewnik       

          22.04. - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI      

          18.04. - MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE          *obejrzyj fotorelację*

          16 - 20 04. - Walijskie lekcje       *obejrzyj fotorelację*

          luty - kwiecień '2012 - Warsztaty teatralne w Teatrze Pinokio       *obejrzyj fotorelację*

          14.04. - Mistrzostwa szkół w biegu na orientację       *obejrzyj fotorelację*

          11.04. - Wycieczka do Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego       *obejrzyj fotorelację*

          2.04. - Wielkanocne zabawy z rodzicami       *obejrzyj fotorelację*

          30. 03. - SP 199 MISTRZMI ŁODZI W KOSZYKÓWCE          *obejrzyj fotorelację*

          28.03. - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "MISTRZ ORTOGRAFII"       *obejrzyj fotorelację*

          26 - 29 03. - Wizyta naszych nauczycieli na Węgrzech       *obejrzyj fotorelację*

          16 - 23.03. - WIOSENNY TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA       *obejrzyj fotorelację*

          22.03. - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Śpiewanej "ŚPIEWAJMY WIERSZE"       *obejrzyj fotorelację*

          22.03. - Wycieczka do Pałacu Poznańskiego       *obejrzyj fotorelację*

          21.03. - Promujemy Marzannę w Europie       *obejrzyj fotorelację*

          20.03. - WARSZTATY WIELKANOCNE W DOMU KULTURY ARIADNA.       *obejrzyj fotorelację*

          17.03. - Fotorelacja z drzwi otwartych       *obejrzyj fotorelację*

          16.03. - SUKCES W KONKURSIE "ELE, MELE - UMIEM WIELE"       *obejrzyj fotorelację*

          marzec - Teatr Pacuś w naszej szkole       *obejrzyj relację*

          16.03 - Z wizytą w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy       *obejrzyj relację*

          14.03 - Wycieczka do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej       *obejrzyj relację*

          14.03 - Wizyta lekarza stomatologa w zerówce       *obejrzyj relację*

          12.03 - PROGRAM "SUPER WIEWIÓRKA"       *obejrzyj relację*

          marzec - Pierwsza pomoc przedmedyczna       *obejrzyj relację*

          9.03. - I MIEJSCE W Turnieju dla Szkół Podstawowych "Katyń - Pamiętamy"       *obejrzyj fotorelację*

          6.03. - X EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW "SŁOŃ TRĄBALSKI I INNI..."       *obejrzyj zdjęcia*

          4.03. - Wyjazd do Poznania na konkurs ODYSEI UMYSŁU       *obejrzyj zdjęcia*

          28.02. - Nagrody w V Międzyszkolnym Turnieju Recytatorskim "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"       *przeczytaj ...*

          28.02. - Nagrody w V Dniach Twardojańskich       *przeczytaj ...*

          27.02. - Zawody sportowe dla przedszkolaków       *obejrzyj zdjęcia*

          24.02. - IX Łódzki Turniej "Przygoda z przepisami ruchu drogowego"       *obejrzyj zdjęcia*

          22.02. - Kino pod "SE-MA-FOREM" W Domu Kultury 502       *zobacz fotorelację*

          20.02. - Apel klas 4-6 podsumowujący I sem. nauki       *zobacz fotorelację*

          18.02. - Relacja z kolejnych "OTWARTYCH DRZWI"       *zobacz fotorelację*

          17.02. - BAL KARNAWAŁOWY       *obejrzyj zdjęcia*

          26.01. - Wyróżnienie w konkursie ekologicznym "Podobno"       *zobacz fotorelację*

          styczeń '2012 - Laureaci Alfika Matematycznego 2011        *przeczytaj ...*

          24.01.2012 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy        *zobacz i przeczytaj*

          5.01.2012 - Zabawy sportowe dla rodziców i dzieci klasy 2 d       *zobacz fotorelację*

          22.12 - ŚWIĄTECZNY MONTAŻ MUZYCZNO - POETYCKI        *zobacz fotorelację*

          22.12 - WIGILIE KLASOWE        *zobacz fotorelację*

          20.12 - Zajęcia dla przedszkolaków z PM 175       *zobacz fotorelację*

          19.12 - Prezentacja z pobytu w Échenoz-la-Méline we Francji w ramach Comeniusa        *zobacz fotorelację*

          17.12 - Świąteczne Drzwi Otwarte       *zobacz fotorelację*

          13 i 14 grudnia - Mikołajkowe zawody sportowe       *zobacz fotorelację*

          12.12 - Wysyłamy świąteczne życzenia europejskim przyjaciołom       *zobacz fotorelację*

          9.12 - II miejsce w Łódzkim Konkursie "Prawa dziecka - prawami człowieka"        *zobacz fotorelację*

          9.12 - Wycieczka do Warszawy - nagroda za systematyczne oszczędzanie ufundowana przez PKO BP       *zobacz fotorelację*

          6.12 - SZKOLNE MIKOŁAJKI       *zobacz fotorelację*

          Podsumowanie akcji zbierania funduszy na hospicjum dla dzieci - SZKOŁA DOBRA       *zobacz fotorelację*

          grudzień '2011 - Zobacz nasz plac zabaw powstały w ramach projektu RADOSNA SZKOŁA        *zobacz fotorelację*

          1.12. - Odwiedziny w "Dzienniku Łódzkim"        *zobacz fotorelację*

          30.11. - Nagrody w XIX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Malujemy jak Matejko"        *zobacz fotorelację*

          27.11 - 1.12 - Wyjazd naszych nauczycieli do Francji w ramach Comeniusa        *zobacz fotorelację*

          28.11. - Konkurs origami        *zobacz fotorelację*

          22.11. - II miejsce w konkursie TĘGA GŁOWA        *zobacz fotorelację*

          21. 11. - Prezentacja pobytu w Lleidzie w Hiszpanii        *zobacz fotorelację*

          14 - 20. 11. - ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI        *zobacz fotorelację*

          16.11. - Wycieczka do Kłodawy        *zobacz fotorelację*

          10.11. - 11 Listopada - Święto Odzyskania Niepodległości. Apel dla klas 4 - 6        *zobacz fotorelację*

          10.11. - 11 Listopada - Apel dla klas 0 - 3        *zobacz fotorelację*

          08.11. - Spotkanie z Julianem Tuwimem       *zobacz fotorelację*

          listopad '2011 - Kręcimy film ...        *przeczytaj i obejrzyj film*

          05.11. - Drzwi otwarte        *zobacz fotorelację*

          25 - 29. 10. - Wizyta naszych nauczycieli w Hiszpanii w ramach programu Comenius        *zobacz fotorelację*

          26.10. - podsumowanie programu "Od grosika do złotówki"        *zobacz fotorelację*

          19. 10. - UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA        *zobacz fotorelację*

          17.10. - XI Dzień Papieski       *przeczytaj*

          październik '2011 - MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH       *zobacz fotorelację*

          10.10. - II miejsce w Konkursie Literackim       *zobacz fotorelację*

          7.10. - Podsumowanie tygodnia świadomości dysleksji       *zobacz fotorelację*

          22.09. - wycieczka pierwszaków do stadniny koni.       *zobacz fotorelację*

          17. 09. - Festyn osiedlowy - POŻEGNANIE LATA       *zobacz fotorelację*

          8.09. - Moda odblaskowa w filharmonii łódzkiej       *zobacz fotorelację*

          wrzesień '2011 - udział w projekcie Friends Around Europe, w ramach Programu Comenius       *przeczytaj*

          1.09. - UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2011/2012       *zobacz fotorelację*





rok szkolny 2010/2011


          22. 06. - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2010/2011       *zobacz fotorelację*

          noc z 17. na 18. 06. - NOC CZYTANIA       *przeczytaj i zobacz fotorelację*

          6. 06. - DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY       *przeczytaj i zobacz fotorelację*

          3. 06. - Sukcesy w konkursie literacko - plastycznym w ramach projektu "WIOSNA KSIĄŻKOMANIAKÓW"        *przeczytaj*

          2. 06. - III miejsce w XI MINIOLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ DLA KLAS CZWARTYCH        *przeczytaj*

          2. 06. - I miejsce w konkursie origami        *przeczytaj*

          2. 06. - Sukcesy w konkursie recytatorsko-literackim " Wierszobajki, wierszograjki".        *przeczytaj*

          1. 06. - Wystawa modelarska        *zobacz zdjęcia*

          28. 05. - Biegi na orientację       *przeczytaj*

          26. 05. - SUKCES W VIII KONKURSIE MATEMATYCZNYM "Z PITAGORASEM NA TY"       *przeczytaj*

          17. 05. - JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW          *zobacz zdjęcia*

          16. 05. - Święto nasze szkoły - DZIEŃ GRECKI        *zobacz zdjęcia*

          16. 05. - Polsko - Angielski Konkurs Literacki "BLURB"        *przeczytaj*

          15. 05. - FINAŁ VIII OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU ELE-MELE UMIEM WIELE"        *zobacz fotorelację*

          14. 05. - Piknik origami        *zobacz zdjęcia*

          13. 05. - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Czarodziejski świat baśni"       *przeczytaj*

          20. 04. - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii        *przeczytaj*

          18. 04. - Pomagamy bezdomnym zwierzętom       *przeczytaj*

          15. 04. - JESTEŚMY MISTRZAMI ŁODZI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT         *przeczytaj*

          13. 04. - II nagroda w X ŁÓDZKIM FESTIWALU BIBLIOTEK SZKOLNYCH       *przeczytaj*

          4. 04. - Składamy żurawie dla Japoni       *przeczytaj*

          09. 04. - SZKOLONY FESTIWAL TALENTÓW       *zobacz fotorelację*

          19. 03. - fotorelacja z "Otwartych drzwi "       *zobacz zdjęcia*

          11. 03. - II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne wędrówki po łodzi"        *zobacz zdjęcia*

          11. 03. - Łódzki konkurs dla klas 1 - 3 "ELE MELE UMIEM WIELE"       *zobacz zdjęcia*

          11. 03. - Sukces naszego ucznia na XI Olimpiadzie Języka Angielskiego       *przeczytaj*

          04. 03. - IX konkurs recytatorski dla przedszkolaków "Słoń Trąbalski i inni"       *zobacz zdjęcia*

          19. 02. - Zebranie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów naszej szkoły       *zobacz zdjęcia*

          17. 02. - Międzynarodowy Dzień Kota       *zobacz zdjęcia*

          15. 02. - Wystawka prac koła origami       *zobacz zdjęcia*

          21. 12. - Szkolne JASEŁKA        *zobacz zdjęcia*

          7. i 10. 12. - Mikołajkowe zawody sportowe        *zobacz zdjęcia*

          27. 11. - Drzwi otwarte - wróżby andrzejkowe        *zobacz zdjęcia*

          24. 11. - Sukces w Alfiku Matematycznym        *przeczytaj*

          25. 11. - Dzień Pluszowego Misia :-)        *zobacz zdjęcia*

          5. 11. - Międzynarodowy dzień postaci z bajek        *zobacz zdjęcia*

          23. 10. - Drzwi otwarte - spotkanie z Julianem Tuwimem        *zobacz zdjęcia*

          21.10. - Uroczystość ślubowania najmłodszych uczniów szkoły        *zobacz fotorelację*

          październik - Program dla klas "Od grosika do złotówki"        *zobacz zdjęcia*

          18. 10. - Dzień Chopinowski w naszej szkole        *zobacz zdjęcia*

          14. 10. - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ        *zobacz zdjęcia*

          09. 10. - Marsz na Orientację "Orientuj się i licz",        *przeczytaj*

          05. 10. - Jesienna wyprawa do lasu        *zobacz fotorelację*

          Relacja z prac Koła Origami "Papierowe składanki"        *zobacz*

          29.09. - Konkurs dla sześciolatków - "Bezpieczna droga do szkoły"        *zobacz zdjęcia*

          28.09. - Z wizytą w Przedszkolu nr 163        *zobacz zdjęcia*

          22.09. - Zerówkowicze w Muzeum Włókiennictwa        *zobacz fotorelację*

          20.09. - 116. urodziny Tuwima w naszej szkole        *zobacz fotorelację*

          17.09. - 116. urodziny Tuwima na ul. Piotrkowskiej        *zobacz fotorelację*

          18.09. - FESTYN OSIEDLOWY - POŻEGNANIE LATA        *zobacz fotorelację*

          16.09. - Podsumowanie konkursu dla nauczycieli POMOST        *przeczytaj*

          14.09. - BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE - konkurs dla klas 1        *zobacz fotorelację*

          13.09. - Zerówkowicze z wizytą u Juliana Tuwima        *zobacz fotorelację*

          13.09. - Świętujemy 116. urodziny Tuwima w Manufakturze        *zobacz fotorelację*

          1.09. - Witamy nowy rok szkolny 2010/2011        *zobacz fotorelację*



rok szkolny 2009/2010


          25.06. - Uroczystość zakończenia roku szkolnego       - *zobacz fotorelację*

          21.06. - "DZIEŃ POLSKI" w naszej szkole       - *zobacz fotorelację*

          29.05. - FESTYN OSIEDLOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA       - *zobacz fotorelację*

          25.05. - Konkurs wiedzy o krajach UE "Mali obywatele wspólnej Europy"      - *zobacz fotorelację*

          15.05. - PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY      - *zobacz fotorelację*

          7.05. - V Międzyszkolny Konkurs "TUWIM W WIERSZU INSCENIZACJI I PIOSENCE"      - *zobacz fotorelację*

          luty - maj - PROGRAM UNIJNY "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"      - *zobacz fotorelację*

          5.05. - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA      - *zobacz fotorelację*

          30.04. - Dzień francuski pod hasłem ELEGANCJA FRANCJA      - *zobacz fotorelację*

          marzec - maj - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek i Kangur      - *przeczytaj*

          30.04. - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE   - *zobacz fotorelację*

          24.04. - Mistrzostwa szkół w biegach na orientację      - *przeczytaj*

          23.04. - I miejsce w konkursie MATEMATYCZNE WĘDRÓWKI PO ŁODZI      - *przeczytaj*

          24.04. - Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego OLIMPUS       - *przeczytaj*

          22.04. - Dzień Ziemi w naszej szkole       - *przeczytaj i zobacz*

          21.04. - PODSUMOWANIE KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH '2010      - *zobacz fotorelację*

          ZDOBYLIŚMY MISTRZOSTWO ŁODZI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW      - *zobacz fotorelację*

          22.03. - Spotkanie z piłkarzami Widzewa      - *zobacz fotorelację*

          13.03. - Wiosenne gry i zabawy - "Otwarte Drzwi" w naszej szkole      - *zobacz fotorelację*

          3.03. - VIII EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW      - *zobacz fotorelację*

          02. - Najważniejsze osiągnięcia uczniów z języka polskiego w I semestrze      

          02. - Wyniki ALFIKA MATEMATYCZNEGO '2009      

          12.02. - Podsumowanie I semestru - klasy IV - VI      - *zobacz fotorelację*

          12.02. - Podsumowanie I semestru - klasy I - III      - *zobacz fotorelację*

          11.02. - SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA - HOGWARD!        - *zobacz fotorelację*

          9.02. - BAL KARNAWAŁAWY      - *zobacz fotorelację*

          5.02. - Nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Malujemy jak Matejko"      - *przeczytaj*

          3.02. - Oglądamy przedstawienie profilaktyczne      - *zobacz fotorelację*

          30.01. - SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW      - *zobacz fotorelację*

          29.01. - Główne nagrody w Ogólnołódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych      - *przeczytaj*

          13.01. - Podsumowanie Ogólnołódzkiego Konkursu Plastycznego "Zabawka ze skrawka      - *przeczytaj*

          22.12. - Wigilie klasowe      - *zobacz fotorelację*

          22.12. - Jasełka      - *zobacz fotorelację*

          20.12. - TYDZIEŃ PRAW DZIECKA      - *zobacz fotorelację*

          20.12. - TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI      - *zobacz fotorelację*

          18.12. - III miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek      - *zobacz fotorelację*

          15.12. - Mikołajkowe zawody sportowe dla przedszkolaków      - *zobacz fotorelację*

          15.12. - II miejsce w IV Konkursie Kolęd i Pastorałek      - *zobacz fotorelację*

          7.12. - Mikołajkowa Loteria Fantowa - "Pomóżmy bezdomnym zwierzętom "      - *zobacz fotorelację*

          28.11. - Andrzejkowe "drzwi otwarte"       - *zobacz fotorelację*

          25.11. - Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia      - *zobacz zdjęcia naszych misiów*

          11.11. - Narodowe Święto Niepodległości       - *zobacz fotorelację*

          06.11. - II miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niepodległościowej       - *zobacz fotorelację*

          06.11. - podsumowanie projektu OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI  -     *zobacz fotorelację*

          5. 11 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK       - *zobacz fotorelację*

          PAŹDZIERNIK - Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych       - *zobacz fotorelację*

          25.10 - 11.11. - Światowe Dni Origami       - *zobacz fotorelację*

          30.10. - DZIEŃ DYNI    - *zobacz fotorelację*

          20.10. - Uroczyste ślubowanie klas pierwszych i pasowanie zerówkowiczów   - *obejrzyj zdjęcia z uroczystości*

          14.10. - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ   - *obejrzyj zdjęcia z uroczystości*

          17.10. - Pieszy rajd po Łodzi klasy 1a   - *obejrzyj zdjęcia z otwartych drzwi*

          17.10. - Drzwi otwarte - SPOTKANIE Z JULIANEM TUWIMEM   - *obejrzyj zdjęcia z otwartych drzwi*

          17.10. - Bieg na orientację "Złota igła"   - *przeczytaj*

          10.10. - XX ogólnopolska konferencja orgiami w terapii i edukacji   - *zobacz fotorelację*

          7.10. - Przedszkolaki z przedszkola 163 w naszej szkole   - *zobacz fotorelację*

          25.09. - I miejsce w konkursie "Realnie bezpieczna jesień"  - *zobacz fotorelację*

          16.09. - SPRZĄTANIE ŚWIATA   - *zobacz relację z akcji*

          13.09. - URODZINY JULIANA TUWIMA   - *zobacz fotorelację*

          1.09. - Witamy sześciolatki w naszej szkole  - *zobacz naszą "zerówkę"*

          1.09. - Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2009/20210   - *obejrzyj zdjęcia z uroczystości*



rok szkolny 2008/2009


          18.06. - Wyróżnienie w akcji "BEZPIECZNA SZKOŁA"  - *zobacz fotorelację*

          6.06. - I miejsce w Konkursie Muzycznym "Fryderyk Chopin"  - *zobacz fotorelację*

          5.06. - DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY  - *zobacz fotorelację*

          1 - 7 czerwca - VIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  - *przeczytaj*

          1.06. - Teatr w szkole - występ koła polonistycznego  - *zobacz fotorelację*

          29.05. - III miejsce w OGÓLNOŁÓDZKIM KONKURSIE "ELE MELE UMIEM WIELE"  - *zobacz fotorelację*

          30.05. - WIDZEWSKI FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA  - *zobacz fotorelację*

          28.05. - I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej  - *przeczytaj*

          28.05. - SUKCESY w konkursach matematycznych  - *przeczytaj*

          6.05. - III miejse w konkursie ENGLISH FOR KIDS  - *przeczytaj*

          Świetne wyniki naszych uczniów w międzynarodowym konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY"  - *przeczytaj*

          30.04. - IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Tuwim w wierszu, inscenizacji i piosence"  - *poznaj laureatów*

          23.04. - PODSUMOWANIE KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH   - *zobacz fotorelację*

          21.04. - V edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii.   - *zobacz fotorelację*

          30.03. - BUONGIORNO ITALIA - "Dzień Włoski" w naszej szkole  - *zobacz fotorelację*

          30.03. - Podsumowanie konkursu na najlepszą klasę w naszej szkole - DEBEŚCIAKI  - *przeczytaj*

          23.03. - WIELKI SUKCES W VIII OGÓLNOŁÓDZKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO   - *przeczytaj*

          20.03. - ZIELONO MI - dopingujemy wiosnę  - *zobacz fotorelację*

          20.03. - SUKCES W MISTRZOSTWACH ŁODZI W MINIKOSZYKÓWCE   - *zobacz fotorelację*

          06.03. - VII edycja konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków "Słoń Trąbalski i inni..."  - *zobacz fotorelację*

          04.03. - Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna  - *przeczytaj*

          27.02. - ELIMINACJE DZIELNICOWE VI OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU "ELE - MELE, UMIEM WIELE"  - *zobacz fotorelację*

          24.02. - II Dni Twardojańskie - konkurs literacko - plastyczny   - *zobacz relecję*

          19.02. - Tłusty czwartek  - *zobacz fotorelację*

          13.02. - Papierowe walentynki  - *zobacz fotorelację*

          12.02. - ** BAL KARNAWAŁOWY '2009 ***>    - *zobacz fotorelację*

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS MITOLOGICZNY "KLIO 2008"  - *przeczytaj*

          "Kantor wymiany liter"  - *przeczytaj*

          sobota, 24.01. - "Drzwi otwarte" i bal dla sześciolatków  - *zobacz fotorelację*

          23.01. - SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA - już po raz drugi!  - *zobacz fotorelację*

          22.01. - Dzień Babci i Dziadka  - *zobacz relację*

          19.01. -Wyróżnienie w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek  

          08.01. - IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘDY EUROPEJSKIEJ - "KOLĘDOWANIE BEZ GRANIC"  

          18.12. - Jasełka szkolne  - *zobacz fotorelację*

          16 - 19 grudnia - ŚWIĄTECZNE KONKURSY  - *zobacz fotorelację*

          IX - XII - Program eTWINNING  -

          15.12. - IV edycja Dziecięcego Konkursu Kolęd i Pastorałek  - *zobacz fotorelację*

          IX - XII - Nasze piesze wędrówki  - *sprawozdanie i fotorelacja z I semestru*

          8 - 15 grudnia - TYDZIEŃ PRAW DZIECKA  - *poznaj Konwencję Praw Dziecka*

          8. i 10.12. - Mikołajklowe zawody sportowe dla przedszkolaków  - *zobacz ZDJĘCIA*

          8.12. - WSZYSCY JESTEŚMY MIKOŁAJAMI  - *zobacz fotorelację*

          29.11. - DRZWI OTWARTE - ANDRZEJKOWE WRÓŻBY  - *zobacz fotorelację*

          26.11 - Ogólnopolski konkurs - Alfik Matematyczny  

          25.11 - Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia  - *zobacz nasze miśki*

          21.11. - Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień  - *zobacz fotorelację*

          18.11. - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - POZNAJEMY TEATR WIELKI  - *zobacz fotorelację*

          11.11. - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI  - *zobacz fotorelację*

          06.11. - podsumowanie projektu OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI  - *zobacz fotorelację*

          05.11. - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK  - *zobacz fotorelację*

          20.- 25. 10. - Grosikowe wędrówki  - *zobacz zdjęcia z zajęć*

          31.10. - Szkolny dzień dyni  - *zobacz fotorelację*

          18.10. - Otwarte Drzwi dla przedszkolaków i ich rodziców  - *zobacz fotorelację*

          14.10. - Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole  - *zobacz fotorelację*

          13.10. - Uroczystość ślubowanie klas pierwszych  - *zobacz fotorelację*

          01.10. - Otrzymaliśmy certyfikat - "SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ"   - *zobacz fotorelację*

          29.09. - TURNIEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW - "Bezpieczna droga do szkoły"  - *zobacz relację z turnieju*

          26.09. - Europejski Dzień Języków  - *zobacz fotorelację*

          20.09. - FESTYN "POŻEGNANIE LATA"  - *zobacz fotorelację*

          16.09. - Konkrs plastyczny - "Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze"  - *zobacz fotorelację*

          12.09. - "Urodziny Juliana Tuwima"  - *zobacz fotorelację*

          01.09. - Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2008/2009  - *zobacz zdjęcia z uroczystości*



rok szkolny 2007/2008


          17.06 - II miejsce w Łodzi w rajdach pieszych  - *zobacz fotorelację*

          14.06 - 1000 twarzy uśmiechu - konkurs fotograficzny  - *zobacz fotorelację*

          Dzień kibica w naszej szkole  - *zobacz fotorelację*

          7.06 - Piknik origami  - *zobacz fotorelację*

          05.06 - Dzień "Szkoły bez przemocy"  - *zobacz fotorelację*

          31.05 - Festyn z okacji DNIA DZIECKA  - *zobacz fotorelację*

          28.05 - I Szkolne Spotkania Taneczne  - *zobacz fotorelację*

          SUKCES W IX KONKURSIE DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH "CHAMPION"  - *zobacz zdjęcia*

          16.05 - ŚWIĘTO SZKOŁY  - *zobacz fotorelację*

          08.05 - Sukcesy naszych uczniów w konkursie: "Dawno temu na Księżym Młynie"  

          22.04 - I i II miejsce w Łódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii   - *zobacz zdjęcia*

          19.04 - Osiedlowy Festyn Ekologiczny  - *zobacz fotorelację*

          15.04 - Międzyszkolny konkurs recytatorski - "Tuwim w wierszu, inscenizacji i piosence"   - *zobacz zdjęcia*

          4.04 - III miejsce w Łodzi - "Ele, mele, umiem wiele"- SUKCES KLAS I - III   - *zobacz fotorelację z konkursu*

          2.04 - udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej RUCH I MUZYKA    - *zobacz zdjęcia*

          HURA!!! JUŻ WIOSNA!!! - DZIEŃ ZIELONY W SP 199   - *zobacz fotorelację*

          19.03 -SUKCES w Finale Mistrzostw Łodzi w minikoszykówce    - *zobacz zdjęcia*

          27.02 - Podsumowanie konkursu - ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII   - *zobacz zdjęcia*

          8.02 -I miejsce w V edycji Ogólnołódzkiego Konkursu "Ele, mele umiem wiele"    - *zobacz zdjęcia*

          8.02 - SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA - HOGWARD!   - *zobacz zdjęcia*

          7.02 - Podsumowanie I semestru nauki - *zobacz wzorowych uczniów*

          31.01 - II i III nagrada w IV Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych - *zobacz zdjęcia*

          24.01 - szkolny bal karnawałowy - *zobacz zdjęcia*

          22.01 - SUKCES w I Łódzkim Festiwalu "Dni Twardojańskie" - *zobacz relację*

          12.01 - DRZWI OTWARTE - bal dla przedszkolaków - *zobacz relację*

          11.01 - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘDY EUROPEJSKIEJ "KOLĘDOWANIE BEZ GRANIC" - *zobacz relację*

          21 XII - Świąteczne konkursy - *zobacz zdjęcia*

          grudzień - CHOINKA DOBRYCH ŻYCZEŃ - *zobacz zdjęcia*

          X - XII - KLUB MŁODEGO KINOMANA - *zobacz zdjęcia*

          06.12 - "Wszyscy jesteśmy Mikołajami" - *zobacz fotorelację*

          grudzień - I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

          01.12 - Uczennica klasy VId - laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego - *zobacz zdjęcia*

          01.12 - fotorelacja z drzwi otwartych ANDRZEJKOWE WRÓŻBY - *zobacz zdjęcia *

          Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny - "Eko-Planeta".

          26.11 - Światowy Dzień Misia :-) - *zobacz zdjęcia *

          23.11 - **** III miejsce w Łodzi w UNIHOKEJU **** - *zobacz zdjęcia *

          11.11 - Obchody Święta Niepodległości - *zobacz zdjęcia *

          24.10 - Światowy dzień ORIGAMI - *zobacz zdjęcia *

          12.10 - Ślubowanie pierwszoklasistów - *zobacz zdjęcia *

          13.10 - Otwarte drzwi - "Zabawy z Kubusiem Puchatkiem" - *zobacz zdjęcia *

          29.09 - PIKNIK RODZINNY - * zobacz zdjęcia *

          24.09 - XVIII Międzynarodowa Konferencja Origami w Terapii i Edukacji - *zobacz zdjęcia *

           13.09 - Bijemy rekord Guinnessa! - *zobacz zdjęcia *



rok szkolny 2006/2007


          Międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej "Kolędowanie bez granic"
          Warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy
          Jasełka
          Mikołajkowa loteria fantowa
          I miejsce w Ogólnołódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej - "Projekt karty świątecznej"
          Udział w kankursie plastycznym zorganizowanym przez aptekę ALOFA
          Mikołajkowe zawody sportowe dla przedszkolaków
          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Tuwim w wierszu, inscenizacji i piosence""
          IV edycja konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków "Słoń Trąbalski i inni...""
          Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
          Światowe Dni Origami
          JESTEŚMY MISTRZAMI DZIELNICY W KOSZYKÓWCE


rok szkolny 2005/2006


          Nowa pracownia komputerowa - nagroda w akcji "Tesco dla szkół""
          Zajęcia i konkursy dla przedszkolaków
          Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej "Słoń Trąbalski i inni ..."