PROJEKT SKLEPIKI SZKOLNE - ZDROWA REAKTYWACJA      W piątek, 28 listopada odbył się apel, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Zobaczyliśmy prezentację multimedialną "Szkoła na widelcu", która przedstawiła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły ideą projektu SKLEPIKI SZKOLNE - ZDROWA REAKTYWACJA.

      Uczniowie obejrzeli także prezentacje zamieszczone na szkolnym blogu TAJEMNICE NASZEJ KUCHNI - "Wiem co, jem" oraz "Jem więc myślę, myślę więc jem zdrowo" przygotowane przez uczniów klas IV - VI. Poświęcone były zdrowemu odżywianiu oraz roli drugich śniadań i zdrowych przekąsek. Ponadto uczniowie klas IV i V przygotowali piękne warzywa i owoce z papieru i przedstawili podczas apelu informacje o ich właściwościach, a uczniowie klas VI-tych przygotowali wystawę zdjęć - Marchewka z groszkiem.
      Wszystkie te działania spowodowały, że wszyscy uczniowie uczestniczący w apelu posiadali już podstawową wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia i wykazywali duże zainteresowanie tym tematem. Zaangażowanie uczniów w przygotowywanie prezentacji multimedialnych spowodowało, że poszerzyli oni swoją wiedzę w zakresie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Informacje przedstawione podczas apelu zostały umieszczone na blogu Tajemnice naszej kuchni, na stronie internetowej naszej szkoły oraz w gazetce szkolnej - Tuwimówka.