SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TRENINGI KARATE SPORTOWEGO (SHOTOKAN)
JESTEŚMY W SP 199 JUŻ OD 15 LAT!

      Zajęcia prowadzi Witold Wojciechowski - Mistrz Świata i Europy (jeden z najlepszych karateków w Polsce). Założycieli Klubu Karate CHAMPION-TEAM, trener klubu oraz czynny czołowy zawodnik kadry narodowej seniorów. Aktualny Mistrz PolskiW roku 2007 został wybrany na trenera kadry młodzików Okręgu Łódzkiego.
     Witold Wojciechowski był wielokrotnie nagradzany za wybitne osiągnięcia sportowe przez Urząd Miasta Łodzi. To wychowawca wielu utalentowanych zawodników, Mistrzów Polski oraz medalistów Mistrzostw Polski i Turniejów Międzynarodowych (Puchar Świata i Europy, Grand Prix i CEKL).
      W roku 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 nominowany na sportowca roku regionu Łódzkiego.

      Klub Karate Champion-Team jest członkiem Polskiego Związku Karate oraz Okręgowego Związku Karate w Łodzi. w Klubie, oprócz nowych członków, posiadamy zawodników, którzy od wielu lat uprawiają tą dyscyplinę sportu i osiągnęli wiele sukcesów na turniejach krajowych i zagranicznych (Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów, Puchar Polski, Puchar Świata i Europy, Grand Prix i CEKL).
      Ilość trenujących potwierdza rosnące zainteresowanie tym sportem. Klub posiada reprezentantów Polski w tej dyscyplinie, którzy mają również wkład w szkolenie młodzieży poprzez czynny udział w zajęciach oraz prowadzenie szkolenia młodych adeptów karate.
      Działalność klubu nastawiona jest głównie na pracę z dziećmi i młodzieżą. Mając na uwadze powyższe oraz biorąc pod uwagę zasady karate, tworzymy miejsce gdzie marzenia dzieci i młodzieży będą stawały się rzeczywistością a trening sztuką życia zaś zasady karate sposobem postępowania i honorowego zachowania.


      Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie   Klubu Karate Champion-Team
      Kontakt: karate-champion@o2.pl

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ I ZAWODÓW