ROK SZKOLNY 2017/2018

  • II MIEJSCE W SZESNASTEJ EDYCJI WSPÓŁZAWODNICTWA "WĘDRUJ Z NAMI 100 - NOGAMI"
przeczytaj ...
  • NASZA DRUŻYNA ODYSEI UMYSŁU MISTRZAMI ŚWIATA
przeczytaj o wielkim sukcesie ...
  • I i III miejsce w konkursie literackim - I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM
przeczytaj ...
  • II miejsce w Miedzyszkolnym Konkursie Fotograficznym - CZYTAM, WIĘC JESTEM…
dowiedz się więcej ...
  • Mamy laureatkę w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY"!
dowiedz się więcej ...
  • I MIEJSCE W ŁODZI W KONKURSIE MISTRZ KIBICOWANIA - MARATON DOZ 2018
przeczytaj o kibicowaniu...
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Origami
przeczytaj o konkursie...
  • III MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA POLSKIEGO
przeczytaj o naszym sukcesie...
  • II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI
przeczytaj o sukcesie naszych uczniów ...
  • I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY W JĘZYKU ANGIELSKIM "MATHS IS FUN"
przeczytaj o konkursie...
  • MINIBASKET LIGA
przeczytaj o sukcesach sportowych ...
  • Wyróżnienie w Konkursie Ortograficznym "Co trzeszczy w chaszczach polskiej ortografii"
przeczytaj ...








ROK SZKOLNY 2016/2017

  • SUKCES W KONKURSIE PLASTYCZNYM "POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE"
przeczytaj o wyróżnieniu...
  • III MIEJSCE w KONKURSIE LITERACKIM "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM"
dowiedz się więcej ...
  • I MIEJSCE W ŁODZI W TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
dowiedz się więcej ...
  • II MIEJSCE W KONKURSIE - THE MINI BEST TEAM (kl. 1 - 3)
przeczytaj o konkursie ...
  • III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO 'THE BEST TEAM' (kl. 4 - 6)
przeczytaj o konkursie ...
  • I MIEJSCE NA FESTIWALU EUROPEJSKIM EUROFEST 2017 NA BIAŁORUSI
  przeczytaj o naszym sukcesie ...
  • I miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju - ZDOBYWAMY OLIMP
przeczytaj o konkursie ...
  • I miejsce w konkursie plastycznym - "Świat baśni rosyjskich"
dowiedz się więcej ...
  • III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM FINALE ODYSEI UMYSŁU
   przeczytaj o sukcesie ...
  • Nagrody w konkursie plastycznym o Ojcu Świętym Janie Pawle II
przeczytaj ...
  • I miejsce w konkursie plastycznym - "Pejzaże malowane naturą"
przeczytaj ...
  • Wyróżnienie w X Dniach Twardojańskich
przeczytaj więcej...
  • Finał IV Ogólnołódzkiego Konkursu Bezpieczny Świat Dziecka
przeczytaj ...
  • I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU RECYTATORSKIM "POEZJA SERCU BLISKA. DIALOG POETÓW"
przeczytaj o laureatach ...
  • Wyróżnienie w konkursie "KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
dowiedz się więcej...
  • II miejsce w VI MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM
przeczytaj...






ROK SZKOLNY 2015/2016

  • III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURS "ZNAMY I LUBIMY NASZE LEKTURY"
dowiedz się więcej ...
  • I MIEJSCE W IV OGÓLNOŁÓDZKIEJ MINIOLIMPIADZIE CZYTELNICZEJ
    Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
dowiedz się więcej ...
  • Bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie
    KANGUR MATEMATYCZNY
przeczytaj listę nagrodzonych uczniów...
  • Wyróżnienie na XV FESTIWALU BIBLIOTEK SZKOLNYCH
przeczytaj o wyróżnieniu...
  • II MIEJSCE I NAGRODA PUBLICZNOŚCI
    W KONKURSIE "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"
przeczytaj szczegóły...
  • SUKCES NA MAŁEJ OLIMPIADZIE POLONISTYCZNEJ
przeczytaj o Olimpiadzie...
  • Sukcesy w konkursach religijnych
przeczytaj o konkursach...
  • III miejsce NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
    "JUST SINGING"
przeczytaj o konkursie...
  • IX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RECYTATORSKI
    "POEZJA SERCU BLISKA. DIALOG POETÓW"
przeczytaj o konkursie...
  • I i III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim
    "Porozmawiaj z babcią lub dziadkiem o przysmakach ich dzieciństwa"
dowiedz się więcej ...
  • ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
    DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
przeczytaj O TURNIEJU ...
  • WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM
    NA PROJEKT KARTY ŚWIĄTECZNEJ "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA"
przeczytaj więcej ...
  • I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
    JĘZYKA ANGIELSKIEGO "CHRISTMAS IS COMING"
przeczytaj o konkursie ...
  • NAGRODY W II EDYCJI OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU
    LITERACKIEGO I PLASTYCZNEGO SIELSKO-ANIELSKO
przeczytaj nagrodzone wiersze ...
  • BRĄZOWY MEDAL W I MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU
    KARATE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
przeczytaj relację z turnieju ...
  • II MIEJSCE W POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA
dowiedz się więcej ...








ROK SZKOLNY 2014/2015

  • WYNIKI KANGURA MATEMATYCZNEGO 2015
wyniki TUTAJ ...
  • I MIEJSCE W TRZYNASTEJ EDYCJI WSPÓŁZAWODNICTWA
    "WĘDRUJ Z NAMI 100 - NOGAMI"
przeczytaj o podsumowaniu konkursu ...
  • SUKCES W XV MINIOLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ DLA KLAS CZWARTYCH
przeczytaj o podsumowaniu konkursu ...
  • SUKCES W XII KONKURSIE
    MATEMATYCZNYM "Z PITAGORASEM NA TY"
przeczytaj o podsumowaniu konkursu ...
  • I MIEJSCE W III OGÓLNOŁÓDZKIEJ MINI OLIMPIADZIE
    CZYTELNICZEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
przeczytaj relację z konkursu ...
  • III miejsce i wyróżnienie w XI konkursie literackim
    I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM
przeczytaj o konkursie...
  • II MIEJSCE W XII OGÓLNOŁÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY
    "ELE-MELE, UMIEM WIELE"
przeczytaj i obejrzyj filmik ...
  • SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA
przeczytaj o konkursie...
  • I MIEJSCE W ŁODZI W XII KONKURSIE
    MATEMATYCZNYM "Z PITAGORASEM NA TY"
tutaj przeczytasz szczegóły konkursu ...
  • I MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI
przeczytaj więcej o turnieju ...
  • I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM FUNTASTYCZNYM
    KONQRSIE RECYTATORSKIM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
przeczytaj więcej o konkursie ...
  • NAGRODY W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM
    TUWIM W WIERSZU, INSCENIZACJI I PIOSENCE
przeczytaj o konkursie ...
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie
    "Zdobywamy Olimp"
tutaj przeczytasz szczegóły konkursu ...
  • Wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Literackim
    "Czy to bajka, czy nie bajka"
o konkursie przeczytasz tutaj ...
  • II MIEJSCE W TURNIEJU
    POD PATRONATEM MARCINA GORTATA
o turnieju przeczytasz tutaj ...
  • SUKCES W KONKURSIE TESCO DLA SZKÓŁ
    I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
o finałowej gali przeczytasz tutaj ...
  • JESTEŚMY W FINALE XII KONKURSU MATEMATYCZNEGO
    "Z PITAGORASEM NA TY"
o szczegółach przeczytasz tutaj ...
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
o konkursie przeczytasz tutaj ...
  • Wyróznienie na XXIV Bałuckich Spotkaniach Recytatorów
więcej przeczytasz tutaj ...
  • SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
    "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"
o nagrodzonych uczniach przeczytasz tutaj ...
  • III miejsce w MISTRZOSTWACH ŁODZI
    SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM
Przeczytaj więcej o turnieju ...
  • Wysokie lokaty w Ogólnopolskim Dyktandzie - Słowik
o konkursie przeczytasz tutaj ...
  • II MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI ORGANIZOWANYM
    PRZEZ AKADEMIĘ KOSZYKÓWKI MARCINA GORTATA
więcej przeczytasz tutaj ...
  • 3 miejsce w XXII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
    "MALUJEMY JAK MATEJKO"
przeczytaj o konkursie ...
  • NASZ FILM W KAMPANII SPOŁECZNEJ
    BEZPIECZNY PRZEJAZD - ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ!
obejrzyj film konkursowy ...
  • WIZYTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW
    NA FESTIWALU MATEMATYKI W WARSZAWIE
przeczytaj relację z wizyty ...
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym
    "PCK - Pomagamy od 95 lat"
przeczytaj ...
  • NAGRODA SPECJALNA GRANT O WARTOŚCI 4000 zł
    ufundowana przez mFundację i Gazetę Wyborczą
    na realizację projektu matematycznego
więcej o nagrodzie i projekcie dowiesz się tutaj ...
  • Nagroda w konkursie "Moja wymarzona ekopracownia"
    utworzenie pracowni przyrodniczej Ekocentrum
więcej o nagrodzie przeczytasz tutaj ...






ROK SZKOLNY 2013/2014
  • DRUŻYNY ODYSEI UMYSŁU
    ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO FINAŁÓW OGÓLNOPOLSKICH !
przeczytaj więcej o sukcesie naszych drużyn ...
  • III MIEJSCE W Konkursie Literackim
    I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ANDERSENEM
przeczytasz o konkursie ...
  • I i II MIEJSCE W KONKURSIE RECYTATORSKIM
    POEZJA SERCU BLISKA - DIALOG POETÓW
więcej przeczytasz tutaj ...
  • WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNO - LITERACKIM
    ODKRYWANIE TUWIMA
o szczegółach dowiesz się tutaj ...
  • FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KOSZYKÓWKI
    "ORLIK BASKETMANIA" - BYDGOSZCZ'2013
więcej przeczytasz tutaj ...
  • I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KOSZYKÓWKI "ORLIK BASKETMANIA"
więcej przeczytasz tutaj ...
  • Wygraliśmy nagrodę - dotację w konkursie
    NAJBOGATSI DLA NAUKI Fundacji Wprost
więcej o projekcie przeczytasz tutaj ...



ROK SZKOLNY 2012/2013
  • Wygraliśmy nagrodę - dotację w konkursie
    NAJBOGATSI DLA NAUKI Fundacji Wprost
więcej o projekcie przeczytasz tutaj ...
  • I miejsce w XIII Miniolimpiadzie Matematycznej
    dla klas czwartych
informacja o konkursie tutaj ...
  • II miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Literackim
    "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie"
szczegóły tutaj ...
  • I miejsce w województwie
    w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
    "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ"
więcej o konkursie przeczytasz tutaj ...
  • V MIEJSCE W FINALE X MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU
    "ELE MELE UMIEM WIELE"
fotorelacja ...
  • III miejsce w eliminacjach rejonowych X Ogólnołódzkiego
    Konkursu "Ele mele - umiem wiele".
szczególy tutaj ...
  • SUKCES NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE
    MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ "MAM 6 LAT"   
przeczytaj więcej o konkursie ...
  • SUKCES DRUŻYNY ODYSEI UMYSŁU - NASZA SZKOŁA ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ DO FINAŁÓW OGÓLNOPOLSKICH   
przeczytaj o projekcie i obejrzyj zdjęcia ...
  • I, II i III miejsce w VI MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU
    RECYTATORSKIM "POEZJA SERCU BLISKA - DIALOG POETÓW"
poznaj laureatów konkursu ...
  • PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW ŁODZI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
przeczytaj więcej o zawodach
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na kartę bożonarodzeniową
    z angielskim tekstem życzeń
przeczytaj ...
  • I i III miejsce w TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM
    W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT
dowiedz się więcej ...
  • I MIEJSCE W II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PISANIA DYKTAND
przeczytaj ...
  • Bardzo dobre wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"
poznaj lokaty naszych uczniów ...



ROK SZKOLNY 2011/2012
  • SUKCES W KONKURSIE MATEMATYCZNYM - KANGUR '2012
przeczytaj o laureacie i wyróżnionych w KANGURZE
  • I miejsce w konkursie recytatorskim
    TUWIM W WIERSZU, INSCENIZACJI I PIOSENCE
zobacz fotorelację i listę nagrodzonych
  • MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
    W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
przeczytaj więcej
  • II I III miejsce w Mistrzostwach Szkół Województwa Łódzkiego
    w Biegu na Orientację
przeczytaj więcej
  • MISTRZOSTWO ŁODZI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
przeczytaj więcej
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
    dla klas trzecich "Mistrz Ortografii"
przeczytaj więcej
  • I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Śpiewanej
    "ŚPIEWAJMY WIERSZE"
przeczytaj więcej
  • I miejsce w eliminajach dzielnicowych
    w ogólnołódzkim konkursie "ELE - MELE, UMIEM WIELE"
przeczytaj więcej i zobacz fotorelację
  • I MIEJSCE W Turnieju dla Szkół Podstawowych "Katyń - Pamiętamy"
    organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej
    Publiczne Gimnazjum nr 16 w Łodzi,
    oraz Stowarzyszenie "Rodzina Katyńska" w Łodzi.
przeczytaj więcej i obejrzy zdjęcia
  • I, II i nagroda specjalna w V Międzyszkolnym Turnieju Recytatorskim
    "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"
przeczytaj więcej i zobacz fotorelację
  • I i III nagroda w V DNIACH TWARDOJAŃSKICH
przeczytaj więcej
  • Wyróznienie w konkursie ekologicznym
    pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi
przeczytaj więcej
  • II miejsce w konkursie "PRAWA DZIECKA - PRAWAMI CZŁOWIEKA"
przeczytaj więcej
  • Dyplomy LAUREATA i dyplomy za bardzo dobre wyniki
    w ALFIKU MATEMATYCZNYM 2011
przeczytaj więcej
  • Nagrody i wyróznienia w XIX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
    „MALUJEMY JAK MATEJKO”
przeczytaj więcej
  • III miejsce w konkursie origami
    "Pamiętaj o Łodzi - to miastu nie szkodzi"
przeczytaj więcej i obejrzy zdjęcia
  • II miejsce W KONKURSIE MATEMATYCZN0 - PRZYRODNICZYM
    "TĘGA GŁOWA"
przeczytaj więcej i obejrzy zdjęcia
  • II miejsce W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM
przeczytaj więcej




ROK SZKOLNY 2010/2011
  • SUKCESY W KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM
    W RAMACH PROJEKTU "WIOSNA KSIĄŻKOMANIAKÓW"
przeczytaj więcej
  • III miejsce w XI MINIOLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ
               DLA KLAS CZWARTYCH
przeczytaj więcej
  • Sukcesy w konkursie recytatorsko-literackim " Wierszobajki, wierszograjki"
Dnia 2.06.2011 w Domu Kultury "502" odbył się konkurs recytatorsko-literacki "Wierszobajki, wierszograjki". W kategorii recytacji wierszy znanych autorów II miejsce zajęły: Zuzia Kozub z kl. IIa i Martyna Karkusińska z kl. IIIa.
W bardzo trudnej kategorii - recytacji własnych wierszy - nagrodę otrzymały: Weronika Zimna z kl IVa - I MIEJSCE, Agnieszka Wojakowska z kl. IVa - III MIEJSCE, Michalina Albertowska z kl. IVa - wyróżnienie. Gratulujemy!
  • SUKCES W VIII KONKURSIE MATEMATYCZNYM
              "Z PITAGORASEM NA TY"
przeczytaj więcej
  • III miejsce w POLSKO-ANGIELSKIM KONKURSIE LITERACKIM "BLURB"
przeczytaj więcej
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Pięknego Czytania" 
- 17 maja 2011 uczniowie klasy V wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Pięknego Czytania". II miejsce w tym trudnym konkursie zajęli: Aleksandra Cieciura kl. Va i Łukasz Sobczak kl. Vc. Gratulujemy!
  • Nagrody w III Ekologicznym Konkursie Plastycznym "Podwodny Świat"
- w marcu uczniowie z klas 0-III wzięli udział w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Klub "Alternatywa". I miejsce zajął Jakub Makasewicz z kl. IIa, II miejsce zajęła Małgosia Chojnacka z kl. Ia oraz Aleksandra Zielińska z kl. IIb, III miejsce zajęła Maja Matusiak z kl. IIa. Gratulujemy!
  •      JESTEŚMY MISTRZAMI ŁODZI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
przeczytaj więcej      
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurek i Kangur 2011     
- Najlepszy wynik w szkole osiągnęła Julia Staniszewska z klasy IVa uzyskując maksymalną liczbę punktów. Uczennica otrzymała dyplom laureata i wygrała kilkudniową wycieczkę do Zakopanego. Dyplomy uznania za uzyskany bardzo dobry wynik i nagrody książkowe otrzymali: Obzejta Mateusz IIa, Gajda Rafał II b, Wosiek Piotr II c. Wyróżnienia za uzyskany wynik i nagrody otrzymali: Piotr Czubiński III a, Krystian Rutkowski III d, Lena Czerwińska IV a, Witold Rogowski V c, Grzegorz Brochocki V c, Anna Matusiak V a, Magdalena Chojnacka V a, Przemysław Zdrzalik V b, Mateusz Szymański V b, Marika Polatowska VI d. Gratulujemy!
  • II miejsce w X Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych
przeczytaj więcej
  • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne wędrówki po Łodzi"
przeczytaj więcej
  • Finalista Międzyszkolnej Małej Olimpiady Języka Angielskiego      
przeczytaj więcej
  • I miejsce w IV Dniach Twardojańskich
- kilkoro uczniów z klas V- VI pod kierunkiem pań polonistek, wzięło udział w IV Dniach Twardojańskich organizowanym przez Gimnazjum nr 29 im. Jana Twrdowskiego. W kategorii: ESEJ II miejsce zdobyła Julia Kolmaga z klasy Va, III miejsce Ola Dobrowolska z klasy VIa, a Anna Matusiak z klasy Va otrzymała wyróżnienie. W kategorii: SZTUKA TEATRALNA I miejsce zajęła grupa teatralna "Nastolatki". Gratulujemy!
  • I miejsce w Międzyszkolnym IV Turnieju Recytatorskim "Poezja sercu bliska. Dialog poetów"
- w lutym reprezentacja szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym IV Turnieju Recytatorskim "Poezja sercu bliska. Dialog poetów" organizowanym przez Gimnazjum nr 35. I miejsce zajął Mateusz Szymański z kl. Vb, a wyróżnienie otrzymały Julia Kolmaga z kl. Va oraz Karolina Sałacińska z kl. Vb. Gratulujemy!
  • VI miejsce w Łodzi w VIII Łódzkim Turnieju "Przygoda z przepisami ruchu drogowego"
- w lutym uczniowie z klasy IIIb i IIIc pod kierunkiem p. L. Ulatowskiej i p.A. Rosłonek wzięli udział w VIII Łódzkim Turnieju "Przygoda z przepisami ruchu drogowego". Michalina Brzozowska z kl. IIIc oraz Patrycja Sobka z kl. IIb zajęły VI miejsce w Łodzi. Gratulujemy!
  • Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Polskiego "OLIMPUS"
- 10 stycznia uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Polskiego "OLIMPUS". Nasi laureaci to: 9 miejsce- Damian Tłustwa, 10 miejsce- Anna Matusiak, 11 miejsce- Magdalena Chojnacka.
  • V Konkurs historyczny "Polska Jagiellonów"
-7 stycznia 2011 r. uczniowie z klas VI pod opieką p. Cz. Eksmana wzięli udział w trzyetapowym V Konkursie historycznym "Polska Jagiellonów", organizowanym przez ŁCDNiKP. Do II etapu przeszli: Bartosz Krystyniak, Maciej Kibitlewski, Dominika Wiecha, Magdalena Łapka, Patryk Chałat
  • Wyróżnienie w Łodzkim konkursie plastycznym "Karta świąteczna"
- w grudniu uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. M. Pachałko wzięli udział w Łodzkim konkursie plastycznym "Karta świąteczna" organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia. Wyróżnienia otrzymały: Natalia Owczarek kl. IVa oraz Weronika Krawiec z kl. IVc.
  • III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolędy Europejskiej "Kolędowanie bez granic"
- 20 grudnia chór pod kierunkiem p. J. Barwińskiej wziął udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolędy Europejskiej "Kolędowanie bez granic" zorganizowanym przez naszą szkołę. Chór zajął miejsce III, natomiast w występie solowym wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kolińska. Konkurs organizowały p. K. Wątor i p. J. Barwińska.
  • III miejsce w Konkursie na Anglojęzyczną Kartę Bożonarodzeniową
- w grudniu b.r. Anna Matusiak zdobyła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Anglojęzyczną Kartę Bożonarodzeniową. Uczennicę przygotowała p. K. Wątor.
  • I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK      
- 14 grudnia nasz chór pod kierunkiem p. J. Barwińskiej wziął udział w V Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez S.M. ZNP Edukacja i zajął I MIEJSCE. Gratulujemy!
  • Laureaci VIII Konkursu Matematycznego "Z Pitagorasem na Ty"
- 10 grudnia uczniowie z klasy VIc pod opieką p. D. Kwiatkowskiego wzięli udział w VIII Konkursie Matematycznym "Z Pitagorasem na Ty", którego organizatorem było Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Najlepsze noty osiągnęli: Maciej Kibitlewski, Michał Kolasa, Jędrzej Lis Marciniak, Łukasz Starosta.
  • Wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek
- 10 grudnia, chór pod kierunkiem p. J. Barwińskiej otrzymał WYRÓŻNIENIE w XIX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez ŁCDNiKP oraz Szkołę Podstawową nr 34.
  • Wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej
- 26 listopada, chór pod kierunkiem p. J. Barwińskiej zdobył wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 137 pod patronatem Prezydenta M. Łodzi.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi w minisiatkówce dziewcząt
- w listopadzie 2010r dziewczęta klas IV-VI pod opieką p. M. Borowiaka wzięły udział w ogólnołódzkich rozgrywkach siatkówki, których organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacja naszej szkoły zajęła IV miejsce w grupie w eliminacjach mistrzostw Łodzi.
  • I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM ALFIKU MATEMATYCZNYM      
- 24 listopada 2010 r. uczniowie z klas III - VI pod kierunkiem p. I. Wawrzyńczak oraz p. D. Kwiatkowskiego wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny", Uczeń klasy Vb - Przemysław Zdrzalik zdobył I MIEJSCE a uczennica z klasy Va Anna Matusiak - V MIEJSCE
  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym "Tęga Głowa"
- 24 listopada 2010r. uczniowie klas VIc wzięli udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym "Tęga Głowa". Nasi uczniowie Bartosz Krystyniak, Monika Niedźwiecka, Łukasz Starosta zdobyli IV miejsce.
  • II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Jan Paweł II w oczach dziecka"
- w październiku 2010r. dzieci z klas I-VI pod kierunkiem p. B. Rożniatej wzięły udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Jan Paweł II w oczach dziecka" organizowanym przez Muzeum Podlaskie w Białymstoku. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Stępniak zajęła II miejsce.
  • I miejsce w Łodzi i III w województwie w Turniej piłki nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska dziewcząt
- w październiku 2010r. dziewczęta z klas IV-V pod opieką p. M. Borowiaka wzięły udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska. W eliminacjach łódzkich zajęły I miejsce w grupie. Natomiast w finale wojewódzkim uzyskały III miejsce w województwie łódzkim i zdobyły brązowy medal.
  • II i VI miejsce w Turnieju piłki nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska chłopców
- we wrześniu 2010r. chłopcy z klas IV - VI pod opieką p. R. Darnikowskiego wzięly udział w turnieju piłki nożnej o puchar Premiera Donalda Tuska. W eliminacjach kl. IV i V zajęły II miejsce, a kl. VI zajęły III miejsce.
  • Nagroda dla naszych uczniów podczas 116 urodzin Juliana Tuwima w Manufakturze
przeczytaj więcej




ROK SZKOLNY 2009/2010
  • Nagrody w Międzyszkolnym Konkursie "Tuwim w wierszu inscenizacji i piosence"
zobacz fotorelację
  • BARDZO DOBRE WYNIKI W KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUREK I KANGUR
  • I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE
przeczytaj więcej      
  • I MIEJSCE W KONKURSIE MATEMATYCZNYM "WĘDRÓWKI PO ŁODZI"
przeczytaj więcej
  • IV, V i VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie
    Przedmiotowej Języka Polskiego "OLIMPUS"
przeczytaj więcej
  • NAGRODY I WYRÓŻNIENIA W VIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
    PLASTYCZNYO - INFORMATYCZNYM "SŁOŃ TRĄBALSKI I INN..."
zobacz fotorelację
  • NAGRODY W KONKURSIE " JESTEM OTWARTY NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA"
zobacz fotorelację
  • NAGRODY I WYRÓŻNIENIA W VII MIĘDZYSZKOLNYM
    KONKURSIE PLASTYCZNYM "WIELKANOC CZAS RADOŚCI I NADZIEI"
zobacz fotorelację
  • MISTRZOSTWO ŁODZI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW :-)
zobacz fotorelację      
  • WYRÓŻNIENIA W PROJEKCIE "AKCJA ANIMACJA"
przeczytaj więcej
  • Wyróżnienia w Konkursie Literackim " Matka Boska Jasnogórska w moim domu"
Wyróżnienia otrzymali: A.Kolińska kl. V a,
A. Dobrowolska kl. V a, P. Płoszańska kl. IV a
(p. D. Franciszkowska)
  • Wyróżnienia w Konkursie Recytatorskim "Wiersze o Polsce i Polakach"
Wyróżnienia w półfinale: I. Oksimowicz kl. VI b (p. U Karwas)
i A. Hlebowicz kl. VI a. Nominowany do finału -
Marcel Koguc kl. VIa (p. M. Szadkowska).
  • I MIEJSCE NA FESTIWALU TWÓRCZOŚCI KS. JANA TWARDOWSKIEGO
Zespół teatralny pod kierownictwem p. M. Szadkowskiej
na III Łódzkim Festiwalu Twórczości ks. Jana Twardowskiego
zajął I miejsce za miniaturę sceniczną pt. "Lekcja religii według ks. Jana Twardowskiego" .
  • III MIEJSCE W PÓŁFINALE OGÓLNOPOLSKIEGO
    KONKURSU JĘZYKOWEGO "SŁOWO DAJĘ"
D. Leśniewski z kl.6b pod opieką p. U. Karwas
zajął III miejsce w półfinale Ogólnopolskiego
Konkursu Językowego "Słowo daję".
  • IV MIEJSCE W ALFIKU MATEMATYCZNYM '2009
przeczytaj więcej
  •           III miejsce i wyróżnienie
    w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Malujemy jak Matejko"
przeczytaj więcej
  • SUKCESY W OGÓLNOŁÓDZKIM KONKURSIE SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
przeczytaj więcej
  • Nagrody w VI edycji Ogólnołódzkiego Konkursu Plastycznego
    "ZABAWKA ZE SKRAWKA"
zobacz fotorelację
  • III MIEJSCE W XVIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK
zobacz fotorelację
  • Wyróżnienie w konkursie kolęd i pastorałek
    organizowanym przez Szkołę Muzyczną I St
  • II MIEJSCE W IV KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK
zobacz relację
  • II MIEJSCE W IV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PIOSENKI NIEPODLEGŁOŚCIOWEJ
zobacz fotorelację
  • IV miejsce w biegu na orientację "Złota igła

  • I miejsce W konkursie "Realnie bezpieczna jesień"
zobacz fotorelację
ROK SZKOLNY 2008/2009
  • I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
dowiedz się więcej ...
  • II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŁODZI W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
zobacz fotorelację ...
  • I miejsce i wyróżnienia w OGÓLNOPOLSKIEJ STYPENDIADZIE POLONISTYCZNEJ
przeczytaj więcej ...
  • I miejsce w eliminacjach dzielnicowych VI OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU "ELE - MELE, UMIEM WIELE"
zobacz fotorelację ...
  • II i III miejsce międzyszkolnym konkursie literacko - plastycznym Dni Twardojańskie
zobacz fotorelację ...
  • Wyróżnienie w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
przeczytaj więcej...
  • III miejsce w IV edycji Dziecięcego Konkursu Kolęd i Pastorałek
zobacz fotorelację ...
  • V i VII miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie
    Alfik Matematyczny.
przeczytaj sprawozdanie ...
  • III miejsce w Łodzi w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (IMS)
    dla szkół podstawowych w unihokeju
zobacz zdjęcia ...
  • 1 października 2008 - otrzymaliśmy certyfikat
    "SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ"
zobacz relację ...

ROK SZKOLNY 2007/2008
  • I i II miejsce w Łodzi w Ogólnopolskim konkursie
    wiedzy o Wielkiej Brytanii.
I miejsce w Łodzi - Adrian Gieroń
II miejsce w Łodzi - Adrianna Piłat
  • III miejsce w Łodzi w konkursie "Ele - mele umiem wiele".
zobacz fotorelację z konkursu
  • II miejsce w Mistrzostwach Łodzi w koszykówce chłopców.
zobacz relację z zawodów
  • III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w koszykówce dziewcząt.
zobacz relację z zawodów
  • II i III miejsce w Łódzkim IV Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych
II miejsce Julia Kolmaga
III miejsce - Adrianna Hlebowicz
zobacz zdjęcia
  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego dla dzieci i młodzieży szkolnej
    "Ojczyznę kocham bardziej niż własne serce"
finalistka - Karolina Wróblewska
  • III miejsce w Mistrzostwach Łodzi w unihokeju.
zobacz relację z zawodów
  • I i II miejsce w I Łódzkim Festiwalu Twórczości ks. J. Twardowskiego
I miejsce Karolina Kluska
II miejsce Agnieszka Woźniak
i Karolina Huzarska
  • Finalistka konkursu ortograficznego dla klas VI
    "Zostań mistrzem ortografii"
II lokata - Aleksandra Kusowska
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim
    "Wiersze o Polsce i Polakach"
wyróżnienie - Karolina Kluska
  • I i III miejsce w XV międzydzkolnym konkursie
    plastycznym "Malujemy jak Matejko"
I miejsce- Kajetan Kuczorski
III miejsce - Katarzyna Ziomek
  • V miejsce w Mistrzostwach Łodzi w tenisie stołowym
  • Laureaci Ogólnopolskiego konkursu matematycznego - Alfik 2007
II lokata- Adrian Wilczyński i Adrian Gieroń
III lokata- Łukasz Starosta, Adrianna Piłat,Jan Tomiakowski