Sala maluchów z klasy zero jest kolorowa, nowocześnie wyposażona i podzielona na dwie części. Jedną ze stolikami przy których dzieci jedzą śniadania, wykonują prace plastycze itp. i drugą, wyłożoną wykładziną gdzie jest dużo zabawek i ciekawych pomocy dydaktycznych. Sala jest wyposażone w indywidualne szafki dla każdego dziecka.
     Zerówkowicze czynnie uczestniczą w życiu społeczności szkolnej: biorą udział w konkursach, apelach, turniejach sportowych, balach itp., jeżdżą na wiele wycieczek w ciekawe miejsca.

     Po zakończeniu zajęć edukacyjnych realizowanych zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego, nasza szkoła przygotowała dla sześciolatków bezpłatne zajęcia języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną, zajęcia komputerowe, plastyczne, ruchowe, biblioteczne, origami i teatralne.

     Wszystkie dzieci z zerówek, oprócz zajęć realizowanych w ramach podstawy programowej, uczestniczą w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach: języka angielskiego, komputerowych, ruchowych, Koła Motyli Książkowych i w wielu innych.
TUTAJ - przeczytasz jak bawią się i pracują nasi zerówkowicze w roku szk. 2016/17       

RAMOWY ROZKŁAD DNIA KLASY ZERO - przeczytaj tutaj